Sayfa 13/45 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 360 madde; 97 - 104 arası.

Konu: viop 24 muhabbet

1. Hadiyin ordan şapşikler sizi

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    Hadiyin ordan şapşikler sizi

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    )))))))

3.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Üzülmedim.. sayenizde sadece daha uyanık olmam gerektiğini hissettim.. Bu nedenle de teşekkür ettim. Hakkımız yok. Olduğunu düşünüyorsanız da HELAL olsun benden yana..
    Teşekkür ederim kalın sağlıcakla

hayırlı geceler...

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim kalın sağlıcakla

hayırlı geceler...
    Sizde..Hayırlı geceler.

aL-saT-tuT-yaT-kaLk tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    Bakın Reşit Galip in torunu ne demiş 2013 yılında:
    "Andımız ın kalkmış olmasından memnunum. Zamanı gelmiş ve geçmişti kalkmasının."
    Senin Reşit Galip'in torunu diye yapıştığın kişi namlı Kürtçülerden Baskın Oran'ın karısıdır,niçin memnun anlamışsındır..

İlkerX, andımızdan gıcık kaptığın belli. "Tek devlet Türk devletidir,Tek millet Türk milletidir, Tek bayrak Türk bayrağıdır Tek dil Türkçedir." dediğimde de gıcık kapıyormusun?
    Neden?

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    HaberTürk ü izliyorum.

Esenyurt Üniversiyesinde çocuğum olsa kaydını hemen sildirirdim..
    imkanın varsa TR deki üniversitelerden kaydını sildir..
    TV de çıkan PROF kılıklı hocalara baktığımda, okuduğum yıllardaki hocalarla karşılaştırıyorsun...İstemeden..
    (Neyse ki, bir tek DRluk camiasına bulaşamadılar.. Orası biraz daha düzgün işliyor...)

TV'de tartışma programları sıkıcı..Neden?
    Entellektüel düzeye çıkamıyor..
    Çünkü Birikim yokluğu var.
    Felsefi içeriği olmayan bir kültürün düşünce üretmesi,felsefesiz olmak zorunda..
    Düşüncenin yükselmesini engelleyen bu ot yığınları, ağaçların gelişmesine olanak tanımıyor..

AKP'nin oluşturduğu bu jenerasyon içersinde dünyada geçerli,saygın 1 kişinin dahi
    olmadığını görüyorsun.. (olanlar da 1960-1970 yıllarına ait)
    Son düzenleme : keremalkm; 20-10-2018 saat: 08:13.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ülkemizin durumu ve viob da hala kumarda oynamak isteyen kardeslerim. 450 milyar dolar borç fazi minimum %7,5 + petrolden gelen açık ve petrol fiyatinın yükselmesi bunun çevrilme ve iktidarın tasarruf yapma ihtimali bence mümkün değil. Bu da doların uzun vade de düşmesini yada enflasyon paralelinde getirisi mümkün değil daha üzerinde getiri sağlar. İkinci sorun iç piyasa daki durgunluk şirket iflaslari yada küçülmeleri kgf vb teşvik leri saymiyorum devletin vergi toplamasında ve sair gelirlerinde azalma olacaktır. İlave memur ve emekli maaş zamları Suriyeliler den kaynaklı sosyal güvenlik giderleri. Devletin küçülmesi bununda yolu Suriyeliler gönderilecek, maaşlarda kesinti yada katılım payı artışı yada ciddi harcama kisintilari buda piyasayı iyice çıkmaza sokar. Geriye bir seçenek kalıyor para basmak buda devalüasyon ve enflasyon demektir. Hane halkı yemez içmez bankalara yatırır şirketler iflas ederken önce devletim deyip vergi borçlarıni kapatıp öyle iflas ederse yada sigara petrol elektrik doğalgaz ÖTV MTV vs herşeye ilaveten zamlar. Sonuç iç ve dış borç sorunu bitmez. Bu ülke bu sarmaldan zor çıkar. Yıllar boyu sürecek sıkıntı için yabancı beklemez. Gidin Brezilya borsası bovespa yıl inceleyin grafik lerini tarih ile birlikte üst üste koyun. Üzerine bu adamlar sizin işlemlerinizi tekniği vs hepsini çok iyi bilip takip ediyor. Bir tarafa doldugunuzda da sizi uçurumdan aşağı atıyor. Oyun şartları esit değil güç onlarda. Birak'ın kumar oynamayı onlar birbirini yesin ezilen siz olmayin.

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Makroekonomik göstergelere bakıldığında Brezilya bizden fersah fersah iyi durumda. Realde bu yıl yüzde 30 a varan kayıplar oldu.

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Senin Reşit Galip'in torunu diye yapıştığın kişi namlı Kürtçülerden Baskın Oran'ın karısıdır,niçin memnun anlamışsındır..

İlkerX, andımızdan gıcık kaptığın belli. "Tek devlet Türk devletidir,Tek millet Türk milletidir, Tek bayrak Türk bayrağıdır Tek dil Türkçedir." dediğimde de gıcık kapıyormusun?
    Neden?
    Valla bu işler burada konu dışı oluyor ama ben kendim de belirli bir yaştan itibaren (11-12 idi galiba) her sabah okula gidip avaz avaz asker gibi birşeyler bağırmaktan hiç hoşlanmadım.

Ne AKP'li, ne CHP'li, ne Kürtçü vs.yim. Hepsini de oldukça antipatik ve eski buluyorum. Bu kafanın da AKP'den çok ileri birşeyler başaracağına inanmıyorum, zaten de başaramadı ... ki AKP var.

Ayrıca and da and diye dolaşmanın geleceğin dünyasında çok yeri olduğuna da hiç inanmıyorum. Değerli şeyler sürekli sakız gibi çiğnenerek oluşmuyor, bu net. Öz kayboluyor, ezberden birşeyler attırılıp duruyor.

TC de beceriksiz bir resmi ideoloji çerçevesinde bunları temcit pilavına çevirerek özünü kaybedecek hallere geldi. Ben çocuğumun durmadan and içmek yerine tarih bilmesini, kendisi inceleyerek bilmesini tercih ediyorum.

Sonuçta da anda gıcık kapıyorum evet; içeriğine değil ama işlevsiz ve ilkel bir beyin yıkama biçimi olması nedeniyle gıcık kapıyorum.
    Son düzenleme : KPL; 20-10-2018 saat: 08:38.

Sayfa 13/45 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •