Special Days Image
Sayfa 4/45 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 360 madde; 25 - 32 arası.

Konu: viop 24 muhabbet

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    Asıl hurafe olan kapitalizm ise vede para da bir kağıt parçası olarak fasa fiso olmasına rağmen insanın ayağında zincirler ise ?

hadi bakalım alın size konu, muhabbetin dibini bulalım..
    Kurallari sen ben degil benjamin belirler

O ne derse o

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Kurallari sen ben degil benjamin belirler

O ne derse o
    kurallar zaten yazilmis , figuranlik yapiyoruz biz sadece..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (2 üye ve 0 ziyaretçi)

bu başlık amacına ulaşmamıştır..

Alıntı Originally Posted by vicont Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (2 üye ve 0 ziyaretçi)

bu başlık amacına ulaşmamıştır..
    silelim o zaman..diger baslikta da muhabbet donuyor..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    silelim o zaman..diger baslikta da muhabbet donuyor..
    şaka gibi başlık yemin ediyorum. bence de silelim.

6. Bakınız bu başlık bir dramdır.

millet diğer başlıkta muhabbetini döndürüyor, öyle ise bu başlığın işlevi nedir?

7. Güzel bir değerlendirme ve düşündürücü bir grafik. Aslında ben grafikteyim. Milyon kez haklı nedenlerle halkımız daha doğrusu ayşe teyze dolarsız yapamıyor, rahat uyuyamıyor. Aslında dolarizasyondaki bu değerlenme suni diye dillendirsekte hükümetin işine gelmesi, ayşe teyzenin korkuları ve huzurunu düşününce pek suni gözükmüyor. Varlık fonu başkanımız daha önce ki konuşmalarında bana oy verin dövizin ve faizin nasıl düşeceğini göreceksiniz dediğinde aslında her ikisinin de artacağını biliyorduk ama bu kadar hızlı değil. Neyse grafiğe dönelim yatay dirence yaklaşmış yukarısı doların kadar konuş dönemi, aşağısı ise stabilazasyon ve normalleşme süreci. Peki aşağı ne döndürür bizi? Önümüzde ,içeride ovp var , hedeflerinden daha çok uygulanmasına bakacağız ( şu uçak işi mideyi bulandırdı; sahi hediye olduğunu devlet mi söyledi yoksa sabah gazetesimi; o noktayı kaçırdım ben) birde papazımız var gerçi elimizde kaç papaz kaç rahip kaç yabancı var bilmiyoruz; sıra ile çıkıyor. Halkbankın daha süresi olduğu için şu an yorum yapmak erken ama halihazırda bir kısmı fiyatların içinde. Dışarda idlib var dolayısı ile suriye var, iran var. Geçen gün güney korenin işsizlik oranının son 10 yılın en yüksek seviyesine çıktığı ile ilgili bir haber okumuştum. Fed malumunuz birde üstüne ticaret savaşları derken dünya ekonomiside yorgunlaşıyor. Ben son haddede trumpın azledilerek dünyaya suni bir bahar yaşatılacağını ve akabinde domino etkisi ile bir anda çöküşün başlayacağını düşünüyorum. Neyse kendi cebime döneyim ; benim aklım hala aşağıdaki grafikte ve ayşe teyzenin güvene bağlı olarak dolar sevdasında. Ayşe teyzeyi iyi takip etmek lazım. İyi pazarlar.....
    https://twitter.com/erkinsahinoz/sta...945988608?s=12

Hep demeli; kaldıraçlı piyasalar muhabbet yeri değil, yoktur olmaz olmaz.. )

Sayfa 4/45 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •