Sayfa 44/45 İlkİlk ... 3442434445 SonSon
Arama sonucu : 360 madde; 345 - 352 arası.

Konu: viop 24 muhabbet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    Birde öldürüldü derken bağımsız yargımız bu yönde bir karar vermemiştir bildiğim kadarıyla
    Bağımsız yargımız papazı da serbest birakti. Azerbaycan ziyareti sonrası öldü tesadüf mü? Türk birliği, ortak ekonomi ortak para birimi ideali vardı...
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

2.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Bağımsız yargımız papazı da serbest birakti. Azerbaycan ziyareti sonrası öldü tesadüf mü? Türk birliği, ortak ekonomi ortak para birimi ideali vardı...
    Sanki dejavu yaşıyorum sözde günümüzün aynısı

3. Neyse serkan bey iddaa sonucundaki yemekte konuşuruz bunları cümleten iyi geceler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    Neyse serkan bey iddaa sonucundaki yemekte konuşuruz bunları cümleten iyi geceler
    İnşallah... İyi geceler...
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

5.  Alıntı Originally Posted by surcontre Yazıyı Oku
    Diğer ülkeler milliyetçiliği bıraksın, coğrafyamıza ve ülkemize parçalama amacıyla saldırmasın, biz de sadece hümanist olabiliriz, milliyetçiliği bırakabiliriz..
    Önce onların bırakması lazım..
    Onlar bırakmadığı sürece bizim de en azından savunma amacıyla milliyetçi olmamız iyi olur.
    Evet,
    dünyada uluslar var ve korudukları sınırlar var, birkaç birleşmiş devlet dışında tekdilde eğitim vardır. Türkiye'de bir etnik seçip ona ulus hakkı verilsin diye kendini yırtanlar önce Dünyadaki etnik Türklere aynı ulus hakları için yırtınsınlar. Dünyada iyiliği de kötülüğü de göreceksin, dağa kaldırılınca ne güzel dağ havası aldım diyen Polyana tarzı iyimserlik olmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Trump oglana bundan sonra Geri Vites Trump diyelim. Kasimpasa jargonundan korktu ve ezana ve bayraga saldiriyi durdurdu.

Yasasin cehalet. Huuuuuulooooooggggg

7. Nedir şimdiki olay ? MHP-AKP kaolisyonunun çatırdaması mı fiyatlanıyor ? Sanırım bu sefer gerçekten iktidar değişikliği gerçekleşmeden bitmeyecek bir krize gidiyoruz. Krizi rahatlatmak adına hiç bir şey yapılmıyor sürekli niye kaos pompalanıyor piyasa nereye kadar dayanacak merak ediyorum. Yandaş Tobb bile isyan bayrağını açtı hala sallayan yok.

bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Sayfa 44/45 İlkİlk ... 3442434445 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •