Sayfa 105/1000 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    Çok tehlikeli isler yapılıyor. Hem dolar hem de altında pozisyon almak icin ve belki de paranin degerini korumak icin gram altin almak şart. Kuyumcular o kadar firsatci ki marjlari cok yuksek tutuyorlar ve bu yuzden bir turlu fiziki alamıyorum. En güzeli fiziki altin alip arkaya yaslanmakta.
    https://www.kuveytturk.com.tr/bireys...ltin-urunleri#
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Özcan KADIOĞLU ����
    Özcan KADIOĞLU
    @okadioglu
    Vatandaşın
    Bankalara Olan Borcu

2002 : 4,4 Milyar $
    2018 88,1 Milyar $

Şirketlerin
    Bankalara Olan Borcu

2002 : 37,5 Milyar $
    2018 330.1 Milyar $
    7:24 p.m. · 15 sept. 2018
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Gerçekleri duymaya tahammülsüzlük.
    Gerçekleri, yaşananları yazmış. Yüzleşin artık gerçeklerle.
    Çiçekler, böcekler her şey çok güzel havasından çıkın. Masal dinlemeyin. Uyanın.
    Bunlar uyanmaz hocam kazığın daha ucu ..gi..di kazık tam otursun hele bir o zaman görüşürüz.

4.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın üye,3 gündür foruma bakamıyordum,okuduğum ilk mesajınıza itibar puanı verdim 2.sine

3.cü mesaja da imza atıyorum.....
    Teşekkür ederim...Tabii yaşamayan bilmez bazı şeyleri...Hergün tüm hisseler taban yapmaya başlayınca anlarlar özellikle kriz ortamında hisselerin dibi olmadığını,sanırlar ki olay Papaz Trump...bende zamanında Anayasa kitabının fırlatılması sanmıştım olayı...sonra anladım ki sorun aslında bizim ekonomimiz denen şey "kağıttan kaplan"... Ozaman dan bu güne değişen Kaplan bizde zaten hiç olmadı...ama maalesef şimdi "kağıt" ta üretmiyoruz....

şu kanalı kazmaya başladıkları gün doalr 10 tl
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu karışıklığın nedeni tcmb'nin tam olarak sadeleşme sözünü yerine getirememesinden kaynaklanıyor. Tcmb acil toplantı yapmamak için hala politika faizinin üzerinde bir pencere rezervi bırakmak istiyor.
    Geçen toplantıda tam olarak sadeleştiğini ve bu pencereyi sadece sembolik olarak bıraktığını , çok acil durumlarda devreye gireceğini söylemişti.
    Ne yazık ki Türkiye'de acil durumlar bitmek tükenmek bilmiyor.

Ayrıca uyanıklık yaptığını düşünerek geçen sene 1 yıl için 12 olan toplantı sayısını 8'e çekmesi de tcmb'yi bu bağlamda zorluyor. Eğer toplantı tarihleri arası bu denli açık olmasaydı sadeleşmiş para politikasını uygulaması daha kolay olacaktı.

Geçmişte uyanıklık olarak düşünülen her türlü kurnazlık bugün gelip o kurnazlığın potansiyel getirisinin belki 10 katı bir zarar ile yine o kurnazlığı planlayanları vuruyor.

Para politikasında kurnazlık olmaz, çünkü zaten herkes kurnazdır. Kurnazlık eğer karşındaki daha aptalsa işe yarar. Bu da paranın işlem gördüğü bir piyasada pek olası değildir.
    Wall Street: Money Never Sleeps (2010)
    Borsa: Para Asla Uyumaz

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    şu kanalı kazmaya başladıkları gün doalr 10 tl
    10 mu?

çok iyimser gördüm başkan sizi...

Sayfa 105/1000 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız