Sayfa 161/1000 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    dolar bu ayın yıldızı görünüyor dolarda sert artış bekliyorum güm için %4 yada %5 ler mümkün
    gezegen falının özeti bu aylık bu kadar ekimde yeniden bakar ekim aynını yazarım
    gelirse ekime kadar, gelmezse kasıma kadar formasyonu var

2.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Aynı gemideyiz diyorlar ya, bence aynı rögardayız. Dolarda olanlar kapağı açıp, çıkacak gibi. Biraz koku sorunu yaşayacağız.
    Bu kadar kötümser olmayın kanal istanbulun temeli en kısa zamanda atılırsa başımıza dolar yağar
    Çevre bakanı 100g programına almış proje kesin gibi koca bakan boşuna açıklama yapmaz

Alıntı Originally Posted by MeDyUm Yazıyı Oku
    Bu kadar kötümser olmayın kanal istanbulun temeli en kısa zamanda atılırsa başımıza dolar yağar
    Çevre bakanı 100g programına almış proje kesin gibi koca bakan boşuna açıklama yapmaz
    Zaten haberi duyar duymaz yedek akçe konumundaki kalan 3 5 kuruşu da gözümü kırpmadan altına gömdüm.Zarar etme olasılığım bana sıfır gibi geliyor.Bu kafalarla memleketin başı beladan kurtulmaz.Memlekette 2x2 beş eder hesabı yapabilirler, devlet ekonomisidir para basar kendi ekonomilerine bişi olmaz neticede halkı biraz şeederler o kadar.E halk ta şeedilmekten memnun mesele yok.Aile ekonomisi ona benzemez,benim hesapta 2x2 hep dört etmek zorunda. Para basıp durumu toparlama imkanım yok ev ahalisi de yanlış hareketimde canıma okur,parayı altına atayım ,başımızı belaya sokmayalım,önümüzdeki 10 yıl çok sıkıntılı.

4. Freşa artan enflasyondan ötürü çalışanlarına ocak ayını beklemeden zam yapmış. Takdir ettim kendilerini.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Bu OVP falan da palavra.500 milyon dolara uçak alan iktidar tasarruf mu yapar.Ha hediye ise neden bu hediye verildi bize durup dururken anlamadım.

Yeşil Kundura Konkordato İlan Etti

http://www.paraanaliz.com/2018/gunce...an-etti-26246/

Hadi bakalım `ELLER HAVAYA`, `Doların çıkışından bize ne `! Sahi ya bu Doların çıkışından umutabi `ye ne !...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Bu OVP falan da palavra.500 milyon dolara uçak alan iktidar tasarruf mu yapar.Ha hediye ise neden bu hediye verildi bize durup dururken anlamadım.
    Eniştem bizi niye öptü demektesin yani...

Enişteleri ve niyetlerini hepimiz biliyoruz.

Baldızım baldan tatlı durumları.

Ters mi bize?

Hiç sanmam.

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Türk Telekom`u Lübnan`lı haramilere peşkeş çeken hainler THY `de Katarlı haramilere peşkeş çekmeye hazırlanıyordur, olay bundan ibarettir diye düşünüyorum. `Doların çıkışından bize ne` sürünecek olanlara acıyanın amk...

Sayfa 161/1000 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •