Sayfa 2/1000 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Genelde bu tahmin olayında başarısız oluyorum ama ... 25 baz puan diyorum, fed'den ne eksikligimiz var...
    Onnarin parasi dolar gayme, bizimkisi ise hela gayme, fark bu!

Bir milyon gaymeye iserken, 1 gaymeye isemeye basladik ~ 1 dolar, simdi ise 20 sente isiyoruz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    ön yüklemeli artış 225 eskiden bakiye 225 eylül desek 450 yapar. peşinen bir 225-250de ekime yapıverirse 675-700
    daha aşağısında yapacağı her artışı sonra cezasıyla birlikte yapar.
    Ytd

3. Benden 350 baz puan çalışır.

1 Gayme boka sararsa, iste o zaman boktur isimiz!

1 Gayme hela fiyatlarini, tikkatlen takip edin arkadaslar!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Yarın saat 14:00 önemli ancak Cuma günkü toplantıda önemli Tahran zirvesinde doların nasıl tepki verdiğini gördük. Yarın piyasa beklentisini karşılayan bir faiz artışı olursa min 350 baz puan düşüş cuma günü de sürebilir dolar alacak olanların acele etmemesi ya da kademeli almaları daha mantıklı olacaktır

6. 500 bips olacak

7. 3.5 atacak,pardon 3.5 artacak diye salladım da ne önemi varki? Üçe beşe bakmıyorum,neticede birçok ürünü geçen yıl,ondan önceki yıl,ne kadara aldığımız şimdi kaça aldığımız belli.Sıfır matematiğe veya balık hafızasına sahip olmadıkça ki balıkların hafızaları öyle 3 saniyelik falan değildir,her halukarda enflasyona göre faiz negatifte kalacak.Algı yönetimi nereye kadar? Tamam,belki yönetimin algı yönetme başarısı komunist Sovyetlerden bile daha başarılı ama gün geldi onlar bile çöktü. Bu gidişatla birikim yapanın suyu kaynadıkça buharlaşırken öte taraftan faizin oluşturacağı riskler nedeniyle geber,geber politikası kıskacında kalıyor.Kısacası faiz işini FX çiler düşünsün.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,144
    Eehhh hayırlı olsun diyelim.
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

Sayfa 2/1000 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •