Sayfa 201/1000 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *erdoğan: Bundan sonra dolarla, euroyla kira falan yok, bundan sonra bu ülkede tl geçerli
    Daha Ayrıntısı:
    Krizlere sakın aldanmayın. Bizde kriz falan yok. Güçlenerek geleceğe gidiyoruz. Daha da güçleneceğiz. Manipülasyon yapanlara aldırmayın. Bundan sonra bu ülkede dolarla veya euro ile kira falan yok. Aksi taktirde bunun bedelini öderler. Burası Türkiye, ABD değil. Türk Lirası ile mağazanı kiraya verirsin.†dedi... Anlamadığımız, Arapça deyişlerle...

2. Yarın OVP’de tasarruf reformlarından bahsetmesinler o zaman görecez dövizi.

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sn arcencıel alıntıladığınız mesajda ne diyor anlayabildiniz mi.Ben cidden ne kastediliyor ne diyor anlayamadım.O açıdan arkadaşın kafası çok karışık ,o belli , fikri tartışma bana pek mantıklı gelmedi.Öyle ya bir fikir üzerinde tartışılabilmesi için karşı taraf ne diyor anlayabilmek lazım,siz misal alıntıladığınız mesajda anafikir ne anladınız mı cidden.
    Benim ilk mesajima odaklanin, geriis hep cevap niteliginde. Dolar 10 20 olsun diyen yoksa, sikinti yok, demekki var ki bu kadar kisi cevap yazdi

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Kime gore neye gore ben de dediginiz konulari hatali goruyirum, ama bir cok kisi de faydali goruyor, ben tek adam ne derse o olur fikrine karsiyim, denetim seffafliktan yanayimdir, kriz var diyorsunuz herkes balik kuyrigunda araba kuyrugunda, borcla zenginlestik tek sorun bu, ureterek deil, miras yedilik yaptik, ben 15 temmuzdan sonra saibeli kisilere oy vermem, chp zaten yoneticisi deil belki ama tabani akplileri bogacak firsat bulsa, herkes cebini dusunuyor, ben dior memlkette, o yuzden reise bosa kizmayin, halk ne ise yoneticisi de o, mhp diye bir parti 7 haziranda bitti benim icin, bu memlketin ekonomi deil ciddi etik ahlak sorunu var.

Cpa in olabilir ama ekonomiden hic anlamadigin belli

Turkiye nufusu kacaklarla 100 milyona yaklasti ama senin kuyrukta gorduklerin kac kisi lokantalar tiklim tiklim ama kac kisi?

Daha dogru dusunmeyi bilmeden burafa ahkam kesiyorsun. Bilmiyorsan sor ogren ama ahkam kesme

Ataturke hayranim, ama tabii onunla yasamadim, her yaotigi seyi de bilmiorum, okudugum bildigim kadar, bana ataturku andimiz ve askerin zorlamasi sevdiremedi.ataturk yasasa ve bana namaz kilma dese kardesinin basortusunu acicaz dese ona da lafimi solerdim. Belki o da vatan haini diye asardi beni bilmiorum, vicdanli insanmiydi deilmiydi. Ama ole bi deha daha gelmedi bence. Ama senin gibi ataturkun altina gizlenen enbesilleri cok iyi tanirim, kendi ne oldugu bellinolmayan ve ezilmis oldugundan buyuk bir insanla kendini tsnimlama ve saygi gormeye calisan dallamalar,

Paralı asker bu. Dikkate almayın. Cevap vermeyin.
    Saygısız seviyesiz beyinsiz. Hadi ordan
    DEF OL bu sayfadan. Çöplüğüne dön.

Ataturke hayranim, ama tabii onunla yasamadim, her yaotigi seyi de bilmiorum, okudugum bildigim kadar, bana ataturku andimiz ve askerin zorlamasi sevdiremedi.ataturk yasasa ve bana namaz kilma dese kardesinin basortusunu acicaz dese ona da lafimi solerdim. Belki o da vatan haini diye asardi beni bilmiorum, vicdanli insanmiydi deilmiydi. Ama ole bi deha daha gelmedi bence. Ama senin gibi ataturkun altina gizlenen enbesilleri cok iyi tanirim, kendi ne oldugu bellinolmayan ve ezilmis oldugundan buyuk bir insanla kendini tsnimlama ve saygi gormeye calisan dallamalar,

Samanini onunden yemeye devam et, benim yazilarimi alinti yapma, esseklerle muhatap olmam ben!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Dincilikten din tuccarlarindan nefret eden biriyim ama inancima saygi isterim, dincilere dini alet edenlere bence de ceza verilmeli, ama inancini herkes heryerde yasayabilmeli

Sıkışınca dindarlara yapılan eziyetten türbandan bahsetmişsiniz yani din tüccarlığı yapıyorsunuz..Tipik Akp dincilerinden farklı sanmıştım ama kendinizi elevermişsiniz

8.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku

Kim size namaz kılma dedi?

Sayfa 201/1000 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •