Sayfa 203/1000 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Ya lütfen bırakın, boşverin..daha cümlelerini düzgün kuramayan, siyasi görüşlerini din ile soslamış bu adamlarla muhatap olmayın..

2.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Ya lütfen bırakın, boşverin..daha cümlelerini düzgün kuramayan, siyasi görüşlerini din ile soslamış bu adamlarla muhatap olmayın..
    Yasamadiginiz seyi yok sayamazsiniz

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Benim ilk mesajima odaklanin, geriis hep cevap niteliginde. Dolar 10 20 olsun diyen yoksa, sikinti yok, demekki var ki bu kadar kisi cevap yazdi

Fikirlerinizi yazdınız,çoğu da zaten bilinen akp nin ,reisin söylemleri.İktidarı ben de eleştiriyorum ama oyum reise de dediniz.Sanırım bu kadarı en azından benim açımdan kafi.Oyunuzu akp ye verin,olan bitenler hakkında gidişat hakkında da pek eleştiri yapmayın bence.Neticede iktidar sorumludur,siz de iktidar değişsin istemiyorsunuz.Geri kalan konular zaten topiğin ruhuna aykırı.Dolar altın artacak,benim aklıma göre en doğru yatırım bunlar,aynen de devam edeceğim.Kuruşuma kadar da altın almaya devam.

4. Erdoğan: Bizde kriz yok, bunların hepsi manipülasyondur

https://t.co/6VSlg0jMDp

yürü be reis allahına kurban kim tutar bizi.. hep dış mihrakların oyunu, bu oyunu bozacağız.

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Fikirlerinizi yazdınız,çoğu da zaten bilinen akp nin ,reisin söylemleri.İktidarı ben de eleştiriyorum ama oyum reise de dediniz.Sanırım bu kadarı en azından benim açımdan kafi.Oyunuzu akp ye verin,olan bitenler hakkında gidişat hakkında da pek eleştiri yapmayın bence.Neticede iktidar sorumludur,siz de iktidar değişsin istemiyorsunuz.Geri kalan konular zaten topiğin ruhuna aykırı.Dolar altın artacak,benim aklıma göre en doğru yatırım bunlar,aynen de devam edeceğim.Kuruşuma kadar da altın almaya devam.
    Buna deil di lafim hem serbest piyasa deyip hem dolar alani suclamak, sark kurnazligidir. Ama niyet olarak bir turkiye vatandasi dolar 10 olsun, millet batsin diye umit etmek, sacmalik. Burada amac borc ile bmw alip sov yapan, insanlari dusuk goren ama simdi de dolardan dolayi gumleyen kesimse ayrica ben de batsin diorum onlar ayri konu. Ama memlketimde kriz yoksulluk artsin isteyemem.

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Reis kanal istanbul desin dolar 6.50 üstüne atar,bence diyecek.Gelişmemizi yatırımlarımızı kıskanıyorlar baltalamaya çalışıyorlar,en önemli projemiz yapacağız dış mihraklar engel olamaz dedi mi 6.50 ile başlar 8 e kadar gider ))))))

Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    Erdoğan: Bizde kriz yok, bunların hepsi manipülasyondur

https://t.co/6VSlg0jMDp

yürü be reis allahına kurban kim tutar bizi.. hep dış mihrakların oyunu, bu oyunu bozacağız.
    Vermis mehteri hakikaten, ben bile gazaya cikacaktim, az daha!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

AVM kira isinde yerli yabanci ayrimi olmayacak, ben oyle anladim reyizin soylediklerinden.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 203/1000 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •