Sayfa 334/1000 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ah ah ayagimdaki prangayi bi cikarabilsem tr ye bende gelmek istiyorum ulan dolar 6.2 ama ben harcayamiyorum kahretsin

Üzülme Sayın Ahmetg,cimriliğin bir hastalık olduğu kanıtlandı, sen kazanırsın ,ölünce çocukların yer...

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Heyecanlan bekliyorum, forumda bir tarih yazarsiniz!

Yoksa bu herif bana, balatayi siyirtacak!
    Aslında geçen Haziran ayında getirecekti, konuştuk. Fakat benim pcb boardlar kıl payı küçük modele sığmadığı için büyük model olması gerekiyordu. Büyük model de epey ağırdı. (10-12kg civarı). O nedenle ben getirme dedim. Ahmetg'ye de eziyet etmek istemedim. Ama artık yeni tasarım pcb boardlarda boyutlar küçüldü , en ufak fırın işe yarayacak. Ahmetg rulez .
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Aslında geçen Haziran ayında getirecekti, konuştuk. Fakat benim pcb boardlar kıl payı küçük modele sığmadığı için büyük model olması gerekiyordu. Büyük model de epey ağırdı. (10-12kg civarı). O nedenle ben getirme dedim. Ahmetg'ye de eziyet etmek istemedim. Ama artık yeni tasarım pcb boardlarda boyutlar küçüldü , en ufak fırın işe yarayacak. Ahmetg rulez .
    Reflow firin olmasi sart degil, ABD'den geldigi teyitli toplu igneye bile raziyim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Reflow firin olmasi sart degil, ABD'den geldigi teyitli toplu igneye bile raziyim!
    İstanbul'da olsaydınız buluştururdum da sizi şöyle üçlü fotoğraf ta çektirirdik. Yalnız kafalara temel reisin fotoğrafını yapıştırmak şartıyla tabii....
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

Valla dolar sayfasından soğudum Bay Bora ve Bahadır yüzünden.
    Bahadır şikayet edip sayfadan ayrılamıyor.
    Bay Bora ağzına geleni söylüyor sonra bloklamam işime yarıyorsun diyor.
    Nasıl insanlarsınız siz.
    Sinirim geçmiyor ikisine de.
    Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ağalar.
    Utanmada duygusundan bahsedip hiç utanmamak nasıl bir şey.
    Ya yaptığının arkasında duracaksın, duramıyorsan yapmayacaksın.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    İstanbul'da olsaydınız buluştururdum da sizi şöyle üçlü fotoğraf ta çektirirdik. Yalnız kafalara temel reisin fotoğrafını yapıştırmak şartıyla tabii....
    Bizans iki adim yer Kars'ta degilim ya, tarih yazmak icin gelirim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Heyecanlan bekliyorum, forumda bir tarih yazarsiniz!

Yoksa bu herif bana, balatayi siyirtacak!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bizans iki adim yer Kars'ta degilim ya, tarih yazmak icin gelirim!
    Forumdaşlar burayı not edin. Reha Kaya ve Ahmetg Büyük buluşması. Sponsored by rxpu @Copyright rxpu. All Rights Reserved.

Buluşma Yeri: YUŞA TEPESİ. ( Joshua's Hill )

Event ile ilgili her türlü reklam geliri rxpu'ya aittir.

Ahmetg ile Reha Kaya'nın aynı karede fotoğrafı (kafalar temel reis veya karamollaoğlu resmi ile banlanmış olarak) sadece 10TL. (sadece kağıt formda gönderilir.) .

Ama tabii Ahmetg'den de izin almak lazım. Onay vermezse kişisel gizlilik gereği bir şey yapamayız.

Sayfa 334/1000 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •