Special Days Image
Sayfa 4/1000 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    "Faiz toto" da son durum...

Faiz artışı bekleyenler

26)Sn Nyit (250 bips) (şartlı)
    Ben de rakamımı “475 bp” artış olarak güncelliyorum...
    😜😂

2. Cumhurbaşkanı Erdoğan Tarafından Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Başkanlığına Atanan Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Benim için de sürpriz oldu...''

Türkiye Varlık Fonu Yönetimi A.Ş.'nin yönetim kurulunda yer alacak isimlerin belirlenmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnmesi, Resmi Gazete’de yayımlandı. Yeni yönetimde sürpriz isimler var. Kararnameye göre Fon Başkanlığını Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan yürütecek. Erdoğan, ismini daha önce Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olarak kamuoyuna duyurmuştu...

"Haberi bu sabah eniştem verdi"

Karar sonrası bir basın toplantısı düzenleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendine yeni görevinde başarılar diledikten sonra kendine teşekkür etti. Varlık Fonu Başkanlığı için daha önce bir kaç kez ağzını yokladığını ama ser verip sır vermediğini ifade eden Erdoğan, "Yalnız olduğum zamanlarda kulağıma bazı duyumlar geliyordu. Ama pek ihtimal vermiyordum açıkçası" diye konuşarak Varlık Fonu Başkanı olacağına dair herhangi bir beklentiye girmediğini sözlerine ekledi.

Atama haberini eniştesinden aldığını ifade eden Erdoğan, bu sabah yaşadıklarını ise şu şekilde aktardı:

"Sabah Emine Hanım'la evde kahvaltı ederken telefonum çaldı. Ekranda "Enişte arıyor" yazısını görünce "Hayırdır inşallah" dedim. Hanım da biraz panik oldu tabi. Açmasak mı falan diye düşündük. Ama ısrarla çaldırınca mecburen açtım. Eniştem sevinçli bir ses tonuyla "Hadi yine iyisin" deyince anladım güzel bir haber olduğunu. O da sevinmiş tabii bu habere. Telefonu kapatır kapatmaz evdeki bayram havasını görmeliydiniz..."

"Kendimi mahçup etmeyeceğim"

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle göreve getirildiğinin hatırlatılması üzerine bunun ayrı bir gurur kaynağı olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yani bir ülkenin en tepesindeki kişi tarafından böyle bir göreve layık görülmek, şimdiye kadar doğru işler yaptığımın da bir göstergesi tabii. İşinizi doğru yaparsanız mutlaka bir şekilde ödüllendiriliyorsunuz. İşte bu atama da bunun en büyük kanıtı" derken, genç beyinlere de hayallerinin peşinden koşmaya devam etmeleri tavsiyesinde bulundu.

Kendini göreve getirenleri mahçup etmemek için elinden geleni yapacağını ifade eden Erdoğan, "Hem Cumhurbaşkanlığı, hem Paşaların Paşalığı, Hem AK Parti Genel Başkanlığı, şimdi de Varlık Fonu Başkanlığı, haliyle biraz yorulacağız" diyerek işinin artık daha da zor hale geldiğini belirtmeyi de ihmal etmedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kimdir?

2002-2014 yılları arası Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olan Erdoğan, 2014 yılında Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olarak seçilmiştir. Varlık Fonu Başkan Yardımcısı Berat Albayrak'ın kayınpederi olan Erdoğan, halen Türkiye'nin Cumhurbaşkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve 4 çocuk babası olan Erdoğan, İngilizce, Almanca ve İspanyolca bilmemektedir.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Esra Albayrak ile evli olan Berat Albayrak, aynı zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın torunlarının babasıdır. Albayrak ayrıca 2004 yılından beri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın enişteliğini yürütmektedir. Evli ve 3 çocuk babası olan Albayrak, boş zamanlarında Hazine ve Maliye Bakanlığı yapmaktadır.

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=347280

3. Doların düşmesi için çaba mı sarfediyoruz lüks içinde yaşıyoruz...''

Katar Emiri'nden Erdoğan'a 'hediye': Özel uçak

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...URL_shortening

4. +325 bips zahmet

5. Garanti bankası yonetim kurulu baskani Recep Tayyip Erdogan

6. Merkez Bankası'nın faiz artırıp artırmayacağını değil, artışın ne kadar olacağını tahmin etmenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Yoksa faiz artırmama gibi bir durumun, ihtimaller dahilinde dahi olmadığını düşünüyorum.
    Tahminim +425 puanlık faiz artışı olacağı yönünde.

"Faiz toto" da son durum...

Faiz artışı bekleyenler

A)Ekonomistlerin/okumuş çocukların alayı faiz artmalı diyor
    1)Işık Ökte
    2)Gökhan Şen
    3)Burak Kanlı
    4)Figen Özavcı Gümülcineli
    5)Mert Yılmaz
    6)Gizem Öztok Altınsaç
    7)Ferhat Yükseltürk
    8)Veli Kocatürk
    9)Murat Sağman
    10)Murat Solar
    11)Prof Oral Erdoğan (250 bips)
    12)Sn Ayhan53 (300 bips)
    13)Sn Pc öğretmen
    14)Sn Krossinggover (500 bips)
    15)Sn Epicurist
    16)Sn Foxmulder (800 bips)
    17)Sn Rxpu (300 bips)
    18)Sn Pinno (200 bips)
    19)Sn Boschyatırım (100 bips)
    20)Sn Medyum (220 bips)
    21)Sn İşçi74
    22)Sn Carkos
    23)Sn Kaveri (300 bips)
    24)Sn Watcher46 (300 bips)
    25)Sn Tilkii (cılız)
    26)Sn NYIT;“475 (şartlı)
    27)Sn Ahmetg
    28)Sn Oyunagelenadam
    29)Sn Paramanya
    30)Sn Hophop (300 bips)
    31)Sn Mdemir (225 bips)
    32)Sn Bozkurt (100 bips)
    33)Sn Elma (325 bips)
    34)Sn Senersen
    35)Sn Twilight1517 (175 bips)
    36)Sn Horhoti (300 bips)
    37)Sn Avcı (150 bips)
    38)Sn Tüyyo (500 bips)
    39)Sn Arc en cien (300 bips)
    40)Sn Bmplak (250 bips)
    41)Sn Slymngs (300 bips)
    42)slymngs (300)
    43)mühendis ankara (425)
    44) Mythbusters (250)
    45) vicente (250)
    46)uygarsa;2+325
    47)ragwaer;+425

Beklemeyenler

1)Sn Tengri Han
    2)Sn Moruk
    3)Sn Varolmayansehir
    4)Sn Bahri
    5)Sn Cankan
    6)Yoldaş Stonhand
    7)Sn Goksen
    8)Sn Rüzgar50
    9)Sn Diomand
    10)Sn Reha Kaya
    11)Sn Zorbayk
    12)Sn Luckbear
    13)Sn Crayon07
    14)Sn Wyatt earp
    15)Sn Efendy78
    16)Sn Hayek
    17)Sn Xinhai
    18)Sn Djkarizma06
    19)Sn Baron
    20)Sn C.Ünlü
    21)Sn Mkeless
    22)Sn Epikurus
    23)Sn Kutatku
    24)Sn Mfa
    25)Sn Ryland
    26)Sn Rapsody
    27)Sn Alibeyoğlu
    28)Sn Alsahın
    29)Sn Fztoğuz27
    30)Sn Erman07
    31)Sn Cevdet 060
    32)Sn Vivatrader
    33)Sn Son
    34)Sn Ypartal
    35)Sn Sartut
    36)Sn Tospa
    37)Sn Posion314
    38)?
    39)?

Faiz Düşer diyenler

1)Sn Sko (-25 bips)[/QUOTE]
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 4/1000 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •