Sayfa 401/1000 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    ABD dış işleri Bakanı Pompeo: Brunson serbest kalabilir.
    O davaya bakan hakemlerin yerinde olsam hiç davaya girmezdim. Karar zaten gıyabında verilmiş. CB Amerika'ya boşuna gitmedi. Onlara bu konuyla ilgili güvence verdi sanırım.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tamamdir papaz serbest, pek bos konusacagini zannetmiyorum ABD disisleri bakaninin.
    6.0499 vurdu çekti. Öyleye benziyor.

Erdoğan'ın sabahki toplantıdaki suratı hoşuma gitmemişti. Banka sendikasyonlarından hemen önce bırakmak zorunda kalmış olabilirler.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Papazda bırakılsın görelim bakalım sonrasında ne oluyor. Adamı 40 kere saldılar 41 kere içeri attılar sonunda bırakılsada piyasa bir rahatlasa sanırsın yarım trilyon dolar ediyor papaz.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4. Son dakika:Patron,tüccar,esnaf dolarda ki düşüşü endişeyle izliyor..!

5.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Papazda bırakılsın görelim bakalım sonrasında ne oluyor. Adamı 40 kere saldılar 41 kere içeri attılar sonunda bırakılsada piyasa bir rahatlasa sanırsın yarım trilyon dolar ediyor papaz.
    Papazdan ziyade papaz kararının bağlantılı olduğu sendikasyonlar işi belirliyor. Bugün banka sendikasyonları üzerinde uzlaşılmış ta olabilir. Dövizi bu da baskılıyor olabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. Velev ki rahibi verdin

Ya sonra...?

7. Geçen Cuma %70 civarı dolardaydım, eski girişler 6.10-6.20-6.30 civarları. Kaç gündür temel analiz teknik analiz takip ediyorum, yukarıya mı kopacak aşağıya mı muallakta, bir türlü karar veremedim ne yapacağıma. Geçen Cuma %20 çıktım. Bu sabah 6.30 görünce bir %10 daha çıksam mı diye düşünürken inmeye başladı kararsız kaldım. 6.20 görünce %20 daha girdim. 6.25 olsun %10 çıkarım dedim. 6.22-6.23 beklemedeyken çevirdi yine aşağı. 6.20 dedi 6.19 dedi bu sefer gidişat sakat dedim %40 çıktım. Yukarı kopsa iyi kar yazacaktı ama elimde patladı. Neyse zararın neresinden dönsek kardır. Ayrıca düşsün tabi düşmesi her türlü iyidir. Son durumda %30 fikizi terste kaldı ama o da bir sonraki krizin sigortası diyorum tutmaya devam ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Papazdan ziyade papaz kararının bağlantılı olduğu sendikasyonlar işi belirliyor. Bugün banka sendikasyonları üzerinde uzlaşılmış ta olabilir. Dövizi bu da baskılıyor olabilir.
    Üstadım tamamda ne ediyor bu papaz sendikasyonlar tamamlansa bile bütün dış borcumu ödeyecek papaz. Hani tepkisi yapıpda yapacağı bu kadar olur anca keşke salsalar şu adamı önümüzü daha rahat görürüz. Ortalık toz duman her yer konkordato haberleriyle kaynıyor papaz salındı salınmadı vıdı vıdıyla piyasa çeviriyor bademler.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 401/1000 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •