Special Days Image
Sayfa 497/1000 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    http://www.diken.com.tr/konkordatoda...ni-odeyemiyor/

5 şubesi bulunan lüks kebapçı konkordato ilan etti.
    ANkara da ki müthiş kazık bi yer bi gittim bi daha gitmedim raamzanda 4 kişi 600 tl bayılıp çıkmıştık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Hım dolar merkezin blöfünü yemedi galiba.Blöfü gördü , gördüm ve artırıyorum der yakında ))))))))Yılanoğlu bu oynu merkezden daha iyi oynuyor çünkü eli çok güçlü.Merkezde 5 benzemez var rest çekip duruyor yakında yahşi batı filminde mfö nün özkanının canlandırdığı bir kumarbaz kızılderili tiplemesi vardı.O kızlıderilinin ütülüp ütülüp bardan kaçışı sahnesi vardı,seyretmeyenler seyretsin valla şiddetle tavsiye ederim çok ama çok komikti.Bizim merkezden benzeri bir durum bekliyorum ben.))))))))))

Ya reis koridorda trumpla karşılaşıyor,selamlaşıyorlar ,hemen amerika ile ilişkiler düzeliyor.Reis almanyaya gidecek günlerce almanlar tören düzenlesek mi düzenlemesek mi diye tartışıyorlar.Almanya gibi 4 milyon türkün yaşadığı bir ülkede o türklerin başkanı gelecek devlet töreni yapmak daha uygun olur diye sonunda zor bela karar veriliyor,nerdeyse devlet töreni yapılmama olasılığı var biz hemen almanya ile işler düzeldi diyoruz.Türkiyedeki amerikan şirketlerinin temsilcilerini saraya çağırıyoruz adamlar gelmeyiz mi diyecekler geliyorlar tabi,bizde haber amerikan dev şirketleri reisle görüştü diye veriliyor.Çok ama çok iyi niyetli bir ülkeyiz.Devletlerarası ilişkiler kurtlar sofrasıdır bu olayların ne manası var,asıl ne hareketler yapıyorlar ne kararlar alıyorlar ona bakmak lazım.Alınan kararlar yapılan hareketler hep aleyhimize maalesef.

HSBC günlük yatırım bülteni: 28.09.2018

Dolar bu sabah gelişmekte olan piyasa para birimleri karşısında genel olarak değer kaybediyor. Dolar/TL 5.98’e gerilerken,
    TL en fazla değer kazanan para birimi konumunda. Dolar/TL’de yukarıda belirttiğimiz beklentilerle aşağı yönlü hareketin
    devam etmesi mümkün. Fakat TL konusunda çok kısa vadeli taktiksel pozitif duruşun dışında uzun vadeli pozitif trend
    oluşumundan bahsetmek için erken görünüyor.
    Ekonominin hem cari açık finansmanı hem de dış borç ödemeleri için döviz
    ihtiyacı, bankacılık sistemindeki olası sorunlu kredilere dair belirsizlik ve reel sektör şirketlerinin önümüzdeki dönemdeki seyri
    TL’de uzun vadeli trend oluşumunun zorluğuna işaret ediyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post6673528

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    6.06 altında 24 saat kalsın ; bir dişimi kırarım

Saat 14.10 'a kadar 6.06 üstüne at.İmplant ile uğraştırma beni

Almanya'da bulunan gazeteci Can Dündar'ın, Başkan Erdoğan'ın Başbakan Merkel'le yapacağı basın toplantısına akredite olması krize yol açtı. Erdoğan'ın basın toplantısını iptal edebileceği söyleniyor. / Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Uğur Civelek;

...Doların düşme sebebi;talebin azaldığından değil,piyasadaki nakit sıkışıklığından kaynaklı...

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Şimdi bu 30 milyar için bir hoşgeldin faizi vermeyecekmiyiz.Öyle ya ta çinden gelecek para, ıng uyduruk mevduata bile piyasanın kaç puan üstü faiz veriyorum diye reklam yapıyor.Bu paranın hoşgeldin faizini düşünemiyorum.Hey allahım gavur 3 geçirmeden 1 verir mi.Gavur çekik gözlü olunca konseprt değişiyor mu.Bize çocukken atatürkün ilk yaptığı işlerden birinin kapitülasyonları kaldırmak olduğu söylenmişti.Rahmetli çok ama çok büyük adamdı.
    1 koyup 3 alma işi Özal a ait.
    Cinlilerde ordan öğrendi herhalde.

Bize gelince ancak 3 ün 1 ini alırız.

Sayfa 497/1000 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •