Sayfa 509/1000 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    napion sen, resim yaparken boyayi acmak icin tineri fazla mi dokuon, ara ara cekion mu.? sentetik mi o tiner.?
    Selülozik tiner o işe uygunmuş. Ama burası Türkiye ve herşey olabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Kriz ayırım yapmaz, `işini bilmeyen çavuşlar döner gerisini avuçlar`. Yok öyle `Doların çıkışından ban ne` demek, yok öyle `ben ambalaj sektöründeyim Dolar çıksada bana komaz malıma zam yaparım`, `Beylikdüzü`ndeki evimde her gün prim yapıyor zati `diye avanak avanak söylemlerde bulunmak , kriz bu girdimi herkese girer...
    Ayda 4 tane sıfır vw araba alıyordu en son .

Bu ayda aldı mı acaba 🤣🤣🤣

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

https://www.aydinlik.com.tr/krizin-b...ari-eylul-2018

1929 Büyük Buhranı, FED’in bilinçli olarak faiz oranlarıyla oynaması sonucu ortaya çıkmıştır. Bunun da asıl nedeni, Bank of England’ın başkanı baron Montagu Norman’ın 1927’de altınların İngiltere’ye akışını sağlamak için FED’den faiz oranlarını düşürmesini istemesiydi. FED’in tutumu sonucu piyasalar şişmiş ve FED’in 1929’da faiz oranlarını yükseltmesiyle bu balon patlamıştı. Bu da tarihe Büyük Çöküş veya Büyük Buhran ismiyle geçecekti.

4. peki bankalar hakkinda ne dusunuyorsunuz ustadlar turkiyenin en buyuk bankalarisa iflas bayragi cekebilirmi yani bankalardaki paramiz ne kadar guvende ? dolar yapip ceksek mi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ters indikatör olarak takip ettiğim Apara'da akşam yükselen petrol fiyatları ve bunun olası etkileri tartışılırken sonbaharda karşılaşılabilecek olası bir atak için İran ambargosu & yükselen petrol fiyatlarının yeni bahane olarak kullanılabileceği hissine kapıldım. Bizde kriz yoktu ama petrol fiyatları yükseldi, üretim maliyetleri arttı, tüketim daraldı, nakit dönüşü azaldı vs vs.

Ahmetg Guest
    Hoppalaaa

Acaba bu dolari yukseltirmi?

Yengesi Reza Zarrab’ın ağabeyini ihbar etti: Tüm mal varlıklarını yurtdışına kaçırdı

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...cirdi-2651918/

TÜRKİYE’DEKİ ŞİRKETLERİN İSİMLERİ
    Nesrin Zarrab, 2013’te Türk vatandaşlığına geçen Can Zarrab’ın adına tasfiye halinde Duman İthalat İhracat Sanayi ve Pazarlama şirketi, Lord Metal İthalat İhracat Sanayi ve Pazarlama şirketi ve Flash Döviz adı altında 3 şirketinin bulunduğu belirtildi. Dilekçede, Can Zarrab’ın 2011’de kurduğu Lord Metal şirketi ise 2 yıl sonra demir ticaretinde birincilik ödülüne layık görülerek dönemin sanayi bakanından bu ödülü aldığı vurgulandı.
    TÜM MAL VARLIĞINA TEDBİR KONULMASINI İSTEDİ
    Evlilik birliği içerisinde Can Zarrab’ın mal varlığına katkı yaptığını belirten Nesrin Zarrab, değer artış payı hakkı ile menkul ve gayrimenkullerin tasfiye edilerek yasal faiziyle kendisine ödenmesini istedi. Üçüncü kişilere devrinin önlenmesi için de Can Zarrab’ın tüm mal varlığına ihtiyati tedbir konulmasını istendi.

Alıntı Originally Posted by KYN1982 Yazıyı Oku
    peki bankalar hakkinda ne dusunuyorsunuz ustadlar turkiyenin en buyuk bankalarisa iflas bayragi cekebilirmi yani bankalardaki paramiz ne kadar guvende ? dolar yapip ceksek mi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    iflas degilde ,elkoyma v.s ihtimali ile ilgili yorum alınabilir

Ahmetg Guest
    Beyler

Amazon.com.tr acildiginda ben zannettimki Amazon bu urunleri TR de biryerde depoluyor haliyle onceden gumruk vergisi verilip yasal sekilde depolara geliyor oradan siparis verenler mal yollaniyor

Uyaniklar bakin naapmis

Sen Amazon.com.tr ye gidip siparis veriyorsun adamlar TR deki depodan degil Almanyadaki depodan yolluyor. Aliexpress ten gelen mallari acmayan sorgulamayan gumruk vergisi istemeyen Turk PTT gorevlileri haliyle Amazon Almanyadan yollanan kutuyuda acmaz heralde diye millet dua ediyor. Asagida okuyabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/tr-ni...80530-12854#-1

Ulan bu adamlar Turkiyenin dis ticaret acigini resmen manyak gibi patlatacak. Hakkaten cok uyaniklar ve bizim PTT gorevlileride avanak avanak bu kutulari adreslere dagitiyor. Devlette insanlarda Turk sirketleride hicbirisi sikayet etmiyor herkes halinden memnunda, ulkenin bu kadar cok kisisel ithalata ayiracak dovizi yokki arkadaslar yanlismi dusunuyorum

Ayrica boyle bir serbest ithalat yani gumruksuz ithalat Turkiye sinirlari icinde ilgili sanayilerin kurulmasini imkansiz hale getirir.

Sayfa 509/1000 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •