Sayfa 637/1000 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Tek maaş o da asgari maaş...Ve 3 çocuk (neyine güveniyosun)...İstanbulda hem de...Pehhh...Biz birine yetişemezken...Onlar kendi kaderlerini kendileri çizmişler zaten...

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Tek maaş o da asgari maaş...Ve 3 çocuk (neyine güveniyosun)...İstanbulda hem de...Pehhh...Biz birine yetişemezken...Onlar kendi kaderlerini kendileri çizmişler zaten...
    Özellikle gençlerin aklı bir karış havada hala.. elbette bilinçli olanları farkındalığı olanları tenzih ederim.. ancak yaşamak ile kitaptan medya dan okumak apayrı şeyler.. bazı şeyleri yaşayarak öğrenecekler.. toplumsal gelişime katkıda bulunmasını dilemek sanırım en doğrusu.. ne de olsa bir ülkenin geleceğidir gençler..

3. Anlatılan örnekte aile kötü yollara (kirli işler) düşmemiş iyiki...Adam iyi niyetle evini geçindirmeye çalışmış...

Bunun bir de öbür yüzü olabilirdi...

Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Özellikle gençlerin aklı bir karış havada hala.. elbette bilinçli olanları farkındalığı olanları tenzih ederim.. ancak yaşamak ile kitaptan medya dan okumak apayrı şeyler.. bazı şeyleri yaşayarak öğrenecekler.. toplumsal gelişime katkıda bulunmasını dilemek sanırım en doğrusu.. ne de olsa bir ülkenin geleceğidir gençler..
    Öz yeğenim Uni Mezunu iş bakıyordu , rica etti, adamı bir telefonla işe başlattım... Geçen gün iş zor demiş bırakmış .... Masa başı maaşı yüksek bir iş istiyor

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Öz yeğenim Uni Mezunu iş bakıyordu , rica etti, adamı bir telefonla işe başlattım... Geçen gün iş zor demiş bırakmış .... Masa başı maaşı yüksek bir iş istiyor
    islak hortumla

sabaha kadar

6. Bakın burası çok önemli........
    Yarın yeni enflasyon paketi şeedeceğiz soonasında babacığımıza yeni model uçak bakmaya çıkacaaz...

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ne istediğini bilmek iş hayatında önemli bir meziyettir tabii alternatiflerin olduğu bir iş ortamında 🙂

Umarım yeğeninizin gönlüne göre bir işi olur..

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Amcasini/dayisini mahcup etmeklen baslamis ise, neticede siz ricaci olmussunuz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 637/1000 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •