Special Days Image
Sayfa 702/1000 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Tahminim serbest bırakmayacaklar . Hiç bir yargı mensubu bu mesuliyeti almak istemez . bekleyelim görelim bakalım . umarım ülkemiz için en doğru kararı verirler .
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    VİOP da bugün kumar oynayan oldumu ? Eğer risk alıp doğru tarafa oynadıysanız sabahtan bu yana çuvalla para götürürdünüz. Las Vegas kumarhaneleri bizim kumarhanenin yanında solda sıfır kalır valla.
    3kontrat long açtım zararda bekliyoz :D

3.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Sadece 1 tanık geri çekti.
    Düzenbaz ****ler

4.  Alıntı Originally Posted by Project42 Yazıyı Oku
    Anladım, benim düşüncem ceza verilecek ancak bu ceza bir kaç yıl gibi kısa olacak ve evinde geçirecek.
    Ne şiş yanacak ne kebab
    Pqpaza Fahri başkanlık verilmesin. Mahkeme bu kararı çıkarabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Project42 Yazıyı Oku
    Anladım, benim düşüncem ceza verilecek ancak bu ceza bir kaç yıl gibi kısa olacak ve evinde geçirecek.
    Ne şiş yanacak ne kebab
    Bu durusmada karar cikmasi pek mumkun gorunmuyor..Yargilama devam edecektir..Amerika tarafi adli kontrol hukumlerinin kaldirilmasi hedefinde..Burada kritik olan yurtdisi yasaginin kalkip kalkmayacagi..kalkarsa Amerikaya doner..kalkmazsa donememesi lazim..

hahahahhhahahahhahaha yanlış mı anlaşılmışlar

papazın sağlığına müslüman kardeşler duacı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,367
    serbest bırakıp hapis yattığı içinde tazminat vermeliyiz, dik durup eğilmeyiz

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Arkadaşlar brunson salınsa da olay bittiği beklenti kalmadığı için dolar yukarı gider.Borsa gibi düşünün gerçekleşen beklenti satılır zaten)))))))
    Zaten doların sıkışması bu yönden oluyor.
    Defolup gitse rahatlayacak.Medya olarak öyle bir algı oluşturuluyor ki , refah papaza bağlanmış durumda.Papaz giderse ABD ile ilişkilerimiz iyi olacak deniyor.Peki ya ABD S-400lere olumlu mu bakıyor.

Sayfa 702/1000 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •