Sayfa 703/1000 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Papaz salınsın yarım saat sonra dolar artar.Benim aklıma göre millet dolara dalmak için pusuda.)))))))

2.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    serbest bırakıp hapis yattığı içinde tazminat vermeliyiz, dik durup eğilmeyiz
    itibardan tasarruf olmaz, bence direk izmir belediye başkanı yapılsın.

Aslında o iddianame ile papaz trump ın yanına elini kolunu sallayarak gider de hakan atila garibim amerika da hapis yatarsa buna ne demeli bilmiyorum.Eli kolu bağlı olmak bu demek galiba.Yazık valla.

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Aslında o iddianame ile papaz trump ın yanına elini kolunu sallayarak gider de hakan atila garibim amerika da hapis yatarsa buna ne demeli bilmiyorum.Eli kolu bağlı olmak bu demek galiba.Yazık valla.
    Serbest bıraktın, abd ceza kesti, mahkumları bırakmadı, anlaşmayı inkar etti, ne diyeceksin, abd anlaşmaya uymadı mı diyeceksin? Diğer taraftan yargı da bağımsız dedin, işin sonunda mahkeme reisi içeri girer gibi.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Serbest bıraktın, abd ceza kesti, mahkumları bırakmadı, anlaşmayı inkar etti, ne diyeceksin, abd anlaşmaya uymadı mı diyeceksin? Diğer taraftan yargı da bağımsız dedin, işin sonunda mahkeme reisi içeri girer gibi.
    Ben durumu daha vahim görüyorum,ortada uyulmayacak bir anlaşma bile yok bence.

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ben durumu daha vahim görüyorum,ortada uyulmayacak bir anlaşma bile yok bence.
    Amerikan basınında çıktı ya anlaşma olduğuna dair haberler onun için dedim.

7. haftaya inşallah 5 ve altını görür..

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Amerikan basınında çıktı ya anlaşma olduğuna dair haberler onun için dedim.
    Benim bildiği anlaşma papaz üstüne, o salınıcak diye anlaşıldı deniyor.Karşılığında gavurlar bir şey yapacak diye bir laf yok.

Sayfa 703/1000 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •