Sayfa 770/1000 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. 4,98 üzeri yanılsama fiyatları sonlarını oynamaya başladı..
    Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2. eğer multi milyarder amerikalı kardeşlerim türkiye karşısında fakirleşecekse onların yanındayım. kara gün dostu olmak gerek, anca beraber kanca beraber
    yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    Kaynagi belirsiz 10 milyar dolar bir para girişi olduğu ve bu paranın dolari düşürmek icin kullanildigi söyleniyor. (Ağustos ayinda giren 7 milyar dolar gibi)
    15 milyar dolar .
    16 ağustosta katar tarafindan verileceği duyurulmustu . o para olmasin kaynağı belirsiz 10milyar dollar dedikleri

16.96 Since 27 Aralık 2023

...papaz karşılığında Atila ,Halkbank davasında anlaşma sağlanmış görünüyo...

5. Bir de şunu eklemek isterim. Bu düşüş diğer cephelerce desteklenmiyor. Faiz ve CDS dolara paralel düşmedi, düşüş oldukça sınırlı. Bir büyüğümüz, dolarda long ve short pozisyonların bugüne kadar ki en düşük seviyeye geldiğini söylemişti bundan bir kaç hafta önce. Piyasa sığlaşınca, az miktarda döviz ile çok şey yapabilmek mümkün. O nedenle dolara geçiş için fırsat olarak görüyorum bu durumu. Ayrıca cari açığın fonlanabilmesi, iş gücünün ucuzlatılarak (Çin misali) kalıcı yatırım çekilebilmesi, dış pazarlara göre rekabetçi olunabilmesi gibi mevzular için dövizin yüksek olması gerekiyor.

6. Dolarcilar 5.70 ten verin dedik 1 ay önce vermediniz veeee sıkı durun 4.80 den alayım cidden bakın

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    Bir de şunu eklemek isterim. Bu düşüş diğer cephelerce desteklenmiyor. Faiz ve CDS dolara paralel düşmedi, düşüş oldukça sınırlı. Bir büyüğümüz, dolarda long ve short pozisyonların bugüne kadar ki en düşük seviyeye geldiğini söylemişti bundan bir kaç hafta önce. Piyasa sığlaşınca, az miktarda döviz ile çok şey yapabilmek mümkün. O nedenle dolara geçiş için fırsat olarak görüyorum bu durumu. Ayrıca cari açığın fonlanabilmesi, iş gücünün ucuzlatılarak (Çin misali) kalıcı yatırım çekilebilmesi, dış pazarlara göre rekabetçi olunabilmesi gibi mevzular için dövizin yüksek olması gerekiyor.
    Dediklerinin hepsine katılıyorum ama hangi fiyatta göre dolara ucuz veya pahalı diyebiliriz 3.50lerden başlayan bir çıkış var .. bir kısmıda spekülatif .. müdahalelerle gevşemesi cok normal.. uzun vade de dolar her zaman pozitif .. orta ve kısada o ışığı ben görmüyorum

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Girişin kaynağı belirsiz değil diyorlar. Giriş Amerika'dan diyorlar. İşte bu da Amerika'nın adaleti.
    Dostum... Ülkeleri yönetmek istiyorsan finans sektörünü ele geçireceksin, insanları yönetmek istiyorsan gıda sektörünü..
    Saygılar Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 770/1000 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •