Sayfa 78/1000 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 617 - 624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Şimdi iş anlaşıldı reis konuşuyormuş,ben de dolara ne oldu dedim.Reisin dolarla ne derdi var anlamadım resmen düşsün istemiyor gibi bir havası var.Ne güzel düşüyor işte tam da zurnanın zırt dediği gün neden konuşuyor ki,cidden vatandaşı olmasan türkiye eğlenceli ülke de )))))))))

Acaba faizi artır doları düşürelim diye söz verdiler,dolar 6 nın altına düşmeyince reis kandırıldım zannına mı kapıldı.))))))))))))

Bu londradakiler çok kandırıkçıdır ,bizim ekonomi taifesi aslında bu konuyu bilmeli,malum uzun süre ingiliz vatandaşı bir ekonomi bakanımız vardı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    ahlaki kurumlar bu kuralı çoktan içselleştirdiler, oynanan tiyatrodur.. ahlaki kurumlarımız kim bu arada?
    Bunları bilmemenizi yadırgamadım...

Bu arada: Siz kaybeden mi kazanan mı taraftasınız?

Neyse...

Yanıt vermeseniz de olur.

5. Erdoğan TCMB'nin faiz artırımının oldukça yüksek oranda gerçekleştiğini belirterek "TCMB'nin bağımsızlığının neticesini göreceğiz" dedi.

Erdoğan şu açıklamaları yaptı, "Biz döviz kurunun yatay seyre geçmesini beklerken tam tersi bir durumla karşılaştık. ABD'nin açıklamaları ile alçak bir döviz saldırısına maruz kaldık. Dövizdeki artış mantıkla açıklanamayacak şekilde yükseltildi. Yılbaşında, 3,8 olan, Nisan başında yaklaşık 4 olan, Haziran'da 4,6'yı bulan kuru buraya kadar anlayabilirdik. Seçimde böyle bir kıpırdanma olabilir diye baktık. Daha sonraki gelişmeleri öyle değerlendiremiyoruz. Temmuz'da aynı seyri gösteren dövizin, Ağustos'taki yükseliş bir döviz suikasti girişimidir. ABD yönetiminin egemenlik haklarımıza saygısızlık eden tutumlarına karşılık vermedik diye oluyor. Türkiye bir kabile devleti değildir, hukuk devletidir."

markete uğradım sıcacık güncellememle döndüm
    6 ay kadar önce 2.95 e aldığım sütümü önce 3.95 e sonra 4.25 e en son 5.25 e güncellemişler hayırlı olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bunları bilmemenizi yadırgamadım...

Bu arada: Siz kaybeden mi kazanan mı taraftasınız?

Neyse...

Yanıt vermeseniz de olur.
    BORA bey, devlet te doğru , dürüst sizin söyledğniiz gibi AHLAKİ bir kurum yok.. ben bunu tecrübe edip yaşadım.. yasama, yürütme, yargı devlet kurumları.. vs..

Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    sex ten pardon ekonomiden iyi anlıyorsunuz, biraz engin bilgilerinizden istifade etsek .!
    6.20 yi kırdıkmı 6.31 rahat geçilir hooopp 6.69
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 78/1000 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •