Sayfa 789/1000 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Kimse kimseye birşey aldırmıyor ki. Kafasına silah dayayıp zorlamıyor...Herkes fikrini söylüyor burada..
    Adı üzerinde "forum" burası.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku
    Ayhan 53 ve bir kac kisi 7 lerden cok dolar aldirdiniz millete 10 olacak diye vicdanen rahatmisiniz.

y.t.degildir..
    bana bakarak dolar alan salaktır benim eski forumda 2 yıl önce doalra 2.80 den girdim yazımıda bulursunuz al satlarla doalr olarak arttırımda yaptım son satışım 56 larda alış ortalalamam 6.33 lerde sence bana bakıp 7 den doalr alan avrmıdır. kaldıki 7 olduğu gün ben foruma bile yetişememiştim
    dolar hedefim 10 tarih mart nisan sonu
    ha bu lafıma göre doalr alırsan sende salaksın
    ben aldım bekliyoru girende çıkanda bana
    ama benim dememle doalr alırsan sadece giren sana olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...28#post2379728

a.s yalancılara bayılıyorum 8 den aselsan ha 31.25 likleri nerene soktun hemde full

ekim sonuna kadar yokum dedim ama sanırım kasım sonuna kadar böyle komik adamlar yazmadıkça yazmamaya devam kazandığım dolarların bir kısmını euro yapıp benelüks-paris gezisine gidiyorum kasımda bilginize
    Boş konuşma başkan,

41,25 teki sattıklarımızın sana ekran resminimi atalım. 47 den söndükten sonra 31,25 ten tekrar aldık var sen hesapla maliyeti. Sen sendekileri nasıl çıkaracan onu düşün ;)

Çok merak ediyosan, aselsanın arşivdeki başlıklarınıda araştır. bulursun orda.

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Başkanım takılma boşver bunlara bunların hepsi aynı terane mb.ateşle oynadı dolar sattı düşürdüğünü zannediyor millet şimdi daha çok al.almaya başladi
    yok ya işim var zaten gidip kazandığım paraalrın bir kısmını pronto tura yatıracağım
    ekim sonuna kadar dolar yorumum yok
    verirlerse ekişme vermezlersa kasıma olmadı mart nisan 20189 a
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Boş konuşma başkan,

41,25 teki sattıklarımızın sana ekran resminimi atalım. 47 den söndükten sonra 31,25 ten tekrar aldık var sen hesapla maliyeti. Sen sendekileri nasıl çıkaracan onu düşün ;)

Çok merak ediyosan, aselsanın arşivdeki başlıklarınıda araştır. bulursun orda.
    31.25 den aldım dediğin şeylerin öncesine bakan herkesi salak sanma bu forumlarında hafızası var
    bende sıkıntı yok çıkartmıyorum keyif alıyorum belki hadi canım naş aselsan topiğine yada aslan topiğine oradakileri kafalamaya devam
    aslandak,i muhabbetlerine hiç girmeyeceğim

6.  Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku
    Ayhan 53 ve bir kac kisi 7 lerden cok dolar aldirdiniz millete 10 olacak diye vicdanen rahatmisiniz.

y.t.degildir..
    aldırmadılar. milletin eline verdirdiler. Bunlar, bir kesimin maşası. Burda akşama kadar ülkenin başkanına, hükümete sallar, milletin beynini yıkar, istedikleri yerden istedikleri kadar dolar çakarlar. Gerçekten bunların lafıyla yatırım yapan salaktır. Başkan haklı.

7.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Hay çok yaşa.
    Bu helikopter satma fikrini reise de söyleyelim de meydanlarda milletin yüzüğünü küpesini istemek zorunda kalmasın di mi ya?

Hayır yani adamın imajı zedeleniyor. Üzülüyorum.
    AHABER de kamu spotu yapıyorlar her gün...Doğalgaz ve elektrik faturası nasıl düşürülür diye

Zamları çakınca

Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku

y.t.degildir..
    7den dolar değilde 263 den gram altın aldım baya.Uzun süredir de seçimden beri 183 190 203 263 sonra düşüşte 243 247 falan her rakamdan altın alışım var.Aybaşı az bişi para gelecek 227 falan yakalasam çok iyi olur.Ben ortalama kaça geldi diye hesap bile yapmadan sürekli gram altın alıyorum.Çok da rahatım,matematiksel olarak suni işler tutmaz,bizim para değersizleşecek.Burada dolar alan çoğu arkadaş ta trade falan yapmıyor ki bir nevi sigorta yaptırıyor gibi,yani kasko trafik sigortası falan gibi bişi.Malum bizim ekonomide kaza riski tavanda,şöför arabayı kullanmayı hem bilmiyor hem hızlı kullanıyor.Ha yanılmışımdır borsacı arkadaşlar,faizciler,emlakçılar kazanır onların da allah kazançlarını artırsın.Herkes aklı kadar ekmek yer finansal piyasalarda.Doğru düşünen kazanır düşünmeyen kaybeder bu kadar basit))))

Sayfa 789/1000 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •