Sayfa 801/1000 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,352
    pompeo nun olumlu açıklamalarıyla dolar düşüyormuş, dıj güçler işte, seviniriz üzülecek halimize

2.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    celik vergisi haricinde ciddi bir yaptırım yoktu. dolay layık oldugu degeri bulur tekrar
    Aslında vardı. Amerika Türkiye'nin İran'dan petrol ve doğalgaz almasını engelleme girişiminde bulunmuştu. Bu tam bir felaket olabilirdi. Bu yaptırım için bazı muafiyetler üzerinde anlaşılmış gibi duruyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    pompeo nun olumlu açıklamalarıyla dolar düşüyormuş, dıj güçler işte, seviniriz üzülecek halimize
    Doları ancak sahibi düşürebilir.

5.5982 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Bilemediniz soruyu

Suud suikasıtı kasıtlı ve sisi mısır hakanı
    Bunnar abd ard tarafa comak soktu

Abd de beni tek botnuzlamayan eski yavuklumdur
    Pilavda tavukludur diye
    Para veriyo
    Korku yani

Orta doğuda yalnız kaldı
    Yanıloyosam
    Boşverin

bu hukumet ulkede yandaş seviciliginden dolayı serbes piyasa ekonomisinin içine etti . Gerçekten çalısıp didinip insanlar para kazanamaz oldu. Yol ihalesini hakkıyla 100 milyon tl ile alan mutahitten elindeki işi alıp yandasına 300 milyona veriyor. yandasta 100 e gene kendı yandasına veriyor. Cumhurbaskanlıgında mermer döseme işini 5 milyona alıyor mermer firmasına 1 milyona veriyor. sıradan bir vatandas olarak en basidinden duyduklarım bunlar benim daha nice böyle seyler var.
    Ankara iller bankasının içi bastan sona yapıllıyor dunya kadar masraf edılıyor 6 ay sonra bina yıkılıyor. vs..vs..

bu kafa oldukca bu kadar talan israf oldukca dolar düşmez

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,352
    mide rahatsızlığından dolayı kullandığım. aprazol, lanzarol gibi ilaçlar var ben bunları tercih etmiyordum çünkü eczaneye her gittiğimde fark ödüyordum bundan dolayı, degastrol isimli ilacı yazdırıyordum doktoruma,ancak bugün ayni ilaç için eczacımız ver bakalım 3 tl fark diyiverdi, neredeyse artık fark alınmayan ilaç yok dedi, sağlıkta iyi mesafe alıyoruz

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Aslında vardı. Amerika Türkiye'nin İran'dan petrol ve doğalgaz almasını engelleme girişiminde bulunmuştu. Bu tam bir felaket olabilirdi. Bu yaptırım için bazı muafiyetler üzerinde anlaşılmış gibi duruyor.
    benım bildigim dogalgazı kapsamıyor petrol desen tüprasın elınde dunya kadar stok var. ABD amacı bize malıyetı depolaması gideri yuksek olan sıvılastırılmıs dogalgaz satmak bosuna konya ovasına depolama yapmadık parayı gömdüler resmen

Sayfa 801/1000 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •