Sayfa 824/1000 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Döviz sepeti 6.00 tl
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Benim anlamadığım hükümet neler neler yaptı bu döviz sallamadı yükseldi.Bir papaz salınması, bir pompeo görüşmesi iş bitti.Acaba pompeo ile reis ne konuştu)))))))))))

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım hükümet neler neler yaptı bu döviz sallamadı yükseldi.Bir papaz salınması, bir pompeo görüşmesi iş bitti.Acaba pompeo ile reis ne konuştu)))))))))))
    ABD Turkiye yi ekonomik olarak ele gecirmis.

Turkiye nin en ufak yanlisinda ya da kadayiliginda yine sopayi gosterir

Surekli konusan Erdogan sus pus oldu.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Olabilir abi. Şöyle bir durumda var 240 lıkta. O siyahtan dönmesini bekliyordum. Tepki geldi ama düşeni kıramadı. Buradan tepebilir. Ama şu düşen kırmadan rahatlamayacak.

Şimdi teknikçi arkadaşların emeklerine de bilgilerine de saygım var.Ama bu grafik önceden papazın salınacağını ve pompeonun geleceğini nerden bildi.Misal papaz salınmasaydı ve pompeo gelmeseydi bu grafik ne hale gelirdi)))))))

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    reyiz her türlü tedbiri aldık dediğinde borsa cephesinde ve döviz cephesinde long ve şhort pozisyonu aldırılan bir organizasyon olduğunu değerlendiriyorum. Yani döviz piyasasnını da borsaya dönüştürmüş olabilirler. izlemeye devam

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Şimdi teknikçi arkadaşların emeklerine de bilgilerine de saygım var.Ama bu grafik önceden papazın salınacağını ve pompeonun geleceğini nerden bildi.Misal papaz salınmasaydı ve pompeo gelmeseydi bu grafik ne hale gelirdi)))))))
    Düşeni kırardı abi.

7.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Yastık altında altın döviz tutanlar size sesleniyorum,
    sisteme sokun paraları sistem bizi bu yılda "dünyanın en cömert ülkesi" yapsın diyorum!...

"Son altı yılda 170 ülkeye para dağıttık.
    Elaleme para saçma konusunda dünyanın en zengin ülkelerine tur bindirdik, Küresel Yardım Raporu'na göre dünyanın en cömert ülkesi ilan edildik... Dünyadaki bütün yardımların üçte birini tek başına Türkiye yapıyor."
    https://www.sozcu.com.tr/2018/yazarl...enler-2687104/
    Tek kuruş koymam sisteme ne altın ne dolar herşey fiziki dolarda altında da terste olan varsa fizikiye geçsin 5-6 aylığına bakalım nasıl yükseliyor görün.

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sizce hükümet Rusyadan S-400 alacakmı ?

Sayfa 824/1000 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •