Sayfa 849/1000 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    yakinda suudiler dolar getirmeye başlarmi ?
    Malum c. Kasikci olayi karışık.
    Kardesim selman aciklamalari gelir mi !!!

Gt-ı9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    papaz davasında olduğu gibi yargıda şeyi şey yapmak gibi mi?

2. Ekonomideki asıl problem teşhisi koymak yerine yan yollardan zamanı uzatarak hastalığın sonuçlarını ötelemektir. İçinde bulunulan durumu kısaca özetlersek asla girilmemesi defalarca söylenen gölete (üretime dayalı ekonomi yerine tüketime dayalı ekonomik politikalar) girme denilmemesine rağmen şahsın inatla gölete girmesi ve biraz açıldığında ayaklarını balçığın yavaş yavaş sarmasıyla birlikte cm cm göle gömülürken çırpınmasına benzetiyorum. Kıyıdakiler gölette çırpınan bu gence neyin var boğuluyormusun demesine rağmen hatanın kendinde olması nedeniyle içinde bulunduğu vahim tabloyu kabullenemeyen gencin balcık her geçen dakika kendini dibe çekmesine rağmen kıyıdan seslenenlere birşey yok yüzüyorum (yani kıriz mıriz yok dıjjj güçlerin spekülatif atağı bu dengeledik üstesinden geliyoruz diye ısrar etmesi) görmüyormusunuz diye diretmesi ve kıyıdan yardımı reddetmesi ile birlikte balçığa an be an saplanmasının resmidir. Oysa kendi hatası olmasına rağmen göle battığını inkar etmeyip kıyıdakilerden yardım istese belki hayata dönecek ama gidişat aynen böyle geliyor bana. İnşallah yanılıyorumdur

web ten siz faiz islemi yapmayin, acin telefon sizin MT ile konusun oran versin size...

Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Baktım simdi hesaba 365 gün için bile 3.55% veriyor. Hiç %4 üstüne çıktığını görmedim. Kaçırdığımız bisey mi var. Bankadan konuşarak mi aldınız bu oranı. Diger taraftan Ykb örneğin max%4 veriyor.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

what about gumruk ?

Alıntı Originally Posted by vaga Yazıyı Oku
    telefonu yurtdışından aldığımız gibi artık tüm beyaz eşyaları da yunanistan'dan filan getirmek lazım, hem daha ucuz olur hem de çomar ekonomisine katkı sağlamayız
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    papaz davasında olduğu gibi yargıda şeyi şey yapmak gibi mi?
    Aynen oyle.
    Nede olsa şeyi şetmeye başladılar.
    Ölen ölmüş zaten. Kalan sağlara cıkar saglatalim diyebilirler mi !!!!!!

Getir dolari vermeyelim ses kasetlerini !!!!

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şişecam ve işbank olaylarını tartıştınız mı göremedim?
    Bu 2 firma hisselerinin hazineye devri ileride yabancının Tr ye yatırım yapma vb risk görmesine sebep olur mu veya başka olumsuzluklar yaratır mı ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 849/1000 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •