Sayfa 853/1000 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by AntalyaDR Yazıyı Oku
    Kimsenin ülkede para batırdığı falan yok..doğru ise Katar kendi yüzölçümünden fazla ülkemizde toprak almış...peki biz bunca zamanda ne kazandık?
    Günü gelince bu topraklar bizim ortak mirasımızdı der mi, bence diyebilir.

Alıntı Originally Posted by AntalyaDR Yazıyı Oku
    8 yıl önce aldım on numaradır...

Yani özetle bayanların çamaşır+ütü işini zamansal ve yorgunluk olarak inanılmaz rahatlatıyor

Tabi çamaşır benim işim değil yapanda umurumda değil diyorsan gereksiz diyebiliriz😁
    çamaşır asıl benim işim evde çamaşır ütü benden sorulur
    ben ne dersem hanım onu yapar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Onbin Akapeliyi Şişecama kaktırsa %50 sulandırmış olur ayran kıvamına gelir, afiyetnen..!

"Şişecam 21 bin çalışana sahip. Tabii 21 bin çalışan deyince, partinin işsiz kalan gençlik kollarının ağzı sulanıyor haliyle... Böyle bir kriz ortamında hele..." https://www.sozcu.com.tr/2018/yazarl...secam-2694152/
    Merhaba, ben artık bizlerin, iktidar ve seçmenlerin yaşamamız için lütufda bulunduklarını, bizim savaşı kaybetmiş olduğumuzu kabullenmemiz gerektiğini, büyük ve bir araya gelemeyen bir azınlık olduğumuz içten kabul ettiğimizi düşünüyorum. İsteseler bir tane bile normal okul bırakmayabilirler, isteseler zorunlu başörtüsü getirebilirler, isteseler dışarı çıkarmazlar... Şu anda bu güç mevcut ve karşı çıkaranada her şeyi yapabilirler... ama yapmıyorlar... Uyansak iyi olur, bizler kaybettik...

4. katar gibi 1-2 arap ülkesinide arkalarına alsalar, hedeflerıne daha hızlı ilerleyebilirler, şeriat bile getirirler.

tüik: Yurt dışı üfe eylül'de yıllık %75,04 (önceki %59,12)
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    katar gibi 1-2 arap ülkesinide arkalarına alsalar, hedeflerıne daha hızlı ilerleyebilirler, şeriat bile getirirler.
    Kendi seçmeni istiyor zaten... Olmaz deyip anlatmaya çalıştığında Allah'ın kelamı ve karşımı geliyorsun cevabı alıyorsun...

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    50K da dolar 9 tl dahi olsa 34K beyan limiti altında kalıyorsun. sıfır stopaj (zaten) sıfır vergi kesintisi oluyor.. oradan hesap benimki.

*vade sonunu beklersen

not: aman ha.. başka beyan gerektiren geliri olmayan için geçerli bu dediğim.. ! artı hata bile olabilir bu bilgide. YTD
    Sizi bilmem ama Eurobond olayı yurt içi yerleşikler için vergisel açıdan bence cazip değil. Ben Dolarımı bir yerde değerlendirecek olsam %6.5 civarı faiz ile bankada 1 ay vadelide tutardım.

8. cumhur ittifakı çatlakları başladı.
    bakalım ekürüsü ne diyecek

Sayfa 853/1000 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •