Sayfa 93/1000 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 737 - 744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

15 günlük YÜKSEK ! faiz karşılğı becerene Dolarda bir günde sağlanıyor yani Dolar cephesinde değişen bir şey yok.

2. Forumdaşlar 10-15 dakika sonra toplam likidite açığını göreceğiz. Ve ilk defa bu açık , damarlara %24'lük solüsyon basılarak kapatılacak. 10-15 dakika sonra tcmb'nin solüsyonu ne hızda bastığını da göreceğiz, zira sabah açıklanan 24 milyar TL dünkü toplam likidite açığının 1 güne denk gelen kısmı için bana biraz düşük geldi.

Bugün 18:30 sonrası ve pazartesiyi görelim bence.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Dolar, hani o bilşim kurgu filmlerindeki, gelişmesi durdurulamayan, öldürülemeyen canavara dönüştü.

Filmin baş kahramanı Erdoğan'ın yerinde olmak istemez kimse.

Kur bu adamı delirtecek korkarım.

Yapacak bir hareket...Ceremesini biz çekeceğiz.

4. 39,8480 +0,3727 +0,94%
    17:51:27 -

Arjantin pezosu dolar karşısında 30 günde %34 değer kaybetmiş 30 gün önce 29.65 miş
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Lütfen dedi.
    Lütfen = Çaresiziz
    Aile ve yandaşlar bozsun ben de bozacağım. Hadi bakalım
    Ak kirlendi bunlardan. Kara koysaymışlar adlarını yakışırmış.

Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Lütfen dedi.
    Lütfen = Çaresiziz
    Aile ve yandaşlar bozsun ben de bozacağım. Hadi bakalım
    Ak kirlendi bunlardan. Kara koysaymışlar adlarını yakışırmış.
    YANDAŞA yaptırdıkları yol, köprü, tünel, havalimanı, hastana vs işlerinin Dolar cinsi borçlanmasını çevirsinler TL ye eğer bende Dolarımı ülke için bozmazsam tüm dünya beni ...sin. Hadi bakalım vatan milet sakaryacılık oynamak istiyorsalar görelim hareketi yok YANDAŞI karıştırma diyorlarsa o zaman bizde ak koyunlarıyla ne yapacaklarsa yapsınlar bizden onlara hayır yok diyoruz.

7. 14.9.2018 tcmb fonlama verileri

Toplam likidite açığı: 147.8 milyar TL Ağırlıklı ortalama fonlama faizi: %24

Dağılım:

BIST overnight repo : 98 milyar TL faizi %24

İhale yoluyla fonlama: 24 milyar TL faizi %24

Kotasyon yoluyla fonlama: 26.8 milyar TL faizi %24
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sayın başkan, dolar turşumu ki yatıralım. Adı kendinde gizemli- dolar- dolması gerek. Benim kontrolümde olmayan dolar veya altına bir sabah kalktığımda ulaşamayacaksam ne anlamı var. İmar bankası gerçeği yaşamış insanım. Faiz felan istemiyorum, sadece her an sevişebileceğim mesafede olsun yeter.
    Dolarla 69 yapsam yeter diyorsunuz yani.

Sayfa 93/1000 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •