Special Days Image
Sayfa 949/1000 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    dün sabah altin aldim birazda dollar yastık altina attim.
    sepeti çeşitlendirmek gerek.
    sirf dollar yada altin yada mevduat yada hisse yada petrol yada tl de tutmamak lazım. ..duruma göre sepetteki enstrümanların yüzdesini degistirmek gerekebilir.duygusal olmamak lazim
    birde sürekli düşen bir şeyi artirmak kardan cok zarar getirir,zarar bile getirmese zamandan kaybettirir.zaman değerlidir
    Hocam ben eskiden sabırsızdım ani inişler ve çıkışlarda korkar satardım artık hiç tınmıyorum her düşüşte alıyorum yeri geliyor bankadan alıp daha sonra fiziki doları çekiyorum yeri geliyor döviz bürosundan alıyorum. İlk alışım 3.39 sonra her kademeden aldım altın keza aynı kiralık kasa tuttum bankada yani herşey fiziki. .

Sıfır araba almak mı yoksa araba kiralamak mı daha kârlı.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

3. Hoxam ayrıca ben inanıyorum dolar gördüğü tepeyi yeniden deneyecektir geçen yılda aynı hareketi yaptı yukarıdan vermedim ama sabrettim.

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Her 20 kuruş düşüşte 5k dolar alıyorum. Sizce uzun vadede zarar ihtimalim var mı ? Daha %70 tl deyim bu arada.
    Bakıyorum millet ciddi tırsmış dolardan. Herkeste korku. 7 lirayken 6.5 olsa da full girdem diyenler bile şu an dolara yanaşmıyor. Ancak ben şahsen yükselirken değil düşerken toplamak daha mantıklı görüyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    çok mantıklı, bahri arkadaşın söylediği gibi korkulacak bişey yok dolar düştü diye.Sonuçta altın alıp bi köşeyede atabilirdin altında düşüyor. Şuan bi sürü emekli öyle yapıyor geçmişte hiç zarar etmişlermi
    sabretmek önemli.

5. dollari altini borsayi yıllardır takip ederim . taaa 1.80 olduğu zamanlari bilirim...ne dollar ne altin nede borsa hiç düşmüyor, sadece düzeltme geliyor sonra bir üst band yada yeni tepe/zirve görüyor...
    burada ki durum yada soru şu,
    düzeltme hangi seviyeye kadar olucak?
    ne kadar yatay kalacak?
    ne zaman harekete baslayacak?
    önemli olan burda zamanlama!

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Her 20 kuruş düşüşte 5k dolar alıyorum. Sizce uzun vadede zarar ihtimalim var mı ? Daha %70 tl deyim bu arada.
    Bakıyorum millet ciddi tırsmış dolardan. Herkeste korku. 7 lirayken 6.5 olsa da full girdem diyenler bile şu an dolara yanaşmıyor. Ancak ben şahsen yükselirken değil düşerken toplamak daha mantıklı görüyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tam ben de bu şekilde dolar topluyorum, almaya 6.35'ten başladım üstelik. Ben doğru orantılı olarak da değil de ters piramit şeklinde alıyorum, yani düştükçe daha çok alıyorum, maliyetim kuru en fazla 20 kuruş üzerinden takip edecek şekilde. 5.7 gibi bir maliyetim var ortalamada şu anda.
    Başkasının korkması veya düşüncesi beni ilgilendirmiyor, size de kimseden etkilenmemenizi öneririm. Uzmanları forumları falan eğlencesine takip edin.

Sayfa 949/1000 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •