Sayfa 952/1000 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,609 - 7,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    En dogru yontem. Yukari gidiste de tam tersi uygulanmalidir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen oyle yapiyorum.mesela garan 1dolarin altina indiginde usdtrf lerimi satip 630 dan 5.85 den garan almistim.borsada usd bazli hisse alip satmak en mantiklisi
    Dolar ne zman 3 lira uzerine cikti dolarda hareketlilik de artti son 2-3yilda .
    Eskiden dolar bazli bakamiyordun neden cunku uzun yillar 1.5-1.90bandinaydi.
    Ulke de batakda dolarda artik 1-2 kurus gidip gelmiyor 10-20-30 kurus arasi gidip geliyor.6 lira uzerindeyse 40-50kurus gunluk oynamalar da olmustu.demem o ki bu saatten sonra dolar bazli al sat en mantiklisi.ben tum kis boyu garan 1 dolarin altina inmesini bekleyecegim tekrar dolarlarimi satip garan almak icin yada petkm 0.75 cent .
    Ytd kesinlikle.

"Hicbir zaman kaybetmem.Ya kazanırım ya da öğrenirim."

NELSON MANDELA

2.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    sevgili reha gaya 150 binlik araca 250 ödemekmi yoksa 2 ci el aynı araca 100 bin ödemekli mantıklı bırakın 0 aracı 2 ci el bile para etmiyor 475 tl 0 5,20i bmw 7bin km deki 1 yasındaki aracımı 298 e indim yüzüne bakan yok
    bu indirimle ucacak kacak diyenler fasa fiso
    Yeni şirket aracı geldiği için eski aracıma ilan koydum, sıfırı 290bin kampanyalı 260bin, ben 2.5 yaşında 40bin kmde araca 140bin yazdım, haftada 1 kişi ya arıyor ya aramıyor onlar da öylesine arayanlar. Son 20 yılda 10 araç alıp satmışımdır ortalama 2 yılda bir değiştiriyorum. Genelde piyasaya bakarak aşağı yukarı doğru fiyatlar koyuyorum ve 3'e 5'e çok bakmadan çabuk satıyorum. Bu son seferdeki kadar az ilgi gören satışım hiç olmamıştı. İnanılmaz durgun piyasa hayret ediyorum yaprak kıpırdamıyor.

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

İlandaki arabalar 250 bin km düz vites 35000 civarinda diye uğraşmamak için 32000 koyduk 160 k km otomatik arabaya 1 ay boyunca arayan çok oldu ama kimse görmedi ciddi alıcı olarak .

Sahibindeki fiyatlar oldukça şişik piyasaya göre 30 verelim hemen alalım çok oldu ilk günler ama kimse gelmedi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Tam ben de bu şekilde dolar topluyorum, almaya 6.35'ten başladım üstelik. Ben doğru orantılı olarak da değil de ters piramit şeklinde alıyorum, yani düştükçe daha çok alıyorum, maliyetim kuru en fazla 20 kuruş üzerinden takip edecek şekilde. 5.7 gibi bir maliyetim var ortalamada şu anda.
    Başkasının korkması veya düşüncesi beni ilgilendirmiyor, size de kimseden etkilenmemenizi öneririm. Uzmanları forumları falan eğlencesine takip edin.
    Hocam geçen bahsettiğiniz usdtr hissesinin çalıştığınız kurumdaki alım-satım makası ne kadar...Ben aktiften dolar takipteyim.Makas 2 kuruş kadar...Hisse gibiyse makas sadece bir kademe mi?Söylediğiniz gibi alım-satım emri girildiğine göre buradan işlem yapmak çok daha mantıklı..
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

5. Fonlarda kardan stopaj ödersiniz devlete

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,410
    Dolar almaktansa viopda kaldiracsiz viop long açmak daha mantıklı degilmi ?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. İSKİ benzini içti mi! Uçaktan 5 kat daha fazla yakan Clio

Sayıştay, İSKİ ye ait binek araçların, 100 km de ortalama 4-5 lt benzin tüketmesi gerekirken 63 lt tükettiğini saptadı. Yolcu başına düşen tüketim üzerinden hesaplanırsa, araçlar yolcu uçağından 5 kat daha fazla yakıyor.

http://www.patronlardunyasi.com/habe...araclar/212340

8.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    İSKİ benzini içti mi! Uçaktan 5 kat daha fazla yakan Clio

Sayıştay, İSKİ ye ait binek araçların, 100 km de ortalama 4-5 lt benzin tüketmesi gerekirken 63 lt tükettiğini saptadı. Yolcu başına düşen tüketim üzerinden hesaplanırsa, araçlar yolcu uçağından 5 kat daha fazla yakıyor.

http://www.patronlardunyasi.com/habe...araclar/212340
    Kaba hesapla yaptığı her 10 kmden 9 u çalışanların şahsi işleri için yapılmış. Hemen her kurumda benzer durum var ama bunlar abartmış biraz

Sayfa 952/1000 İlkİlk ... 452852902942950951952953954962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •