Sayfa 960/1000 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Her zaman diyorum. Bu dusus en cok yabancilara yariyor. Onlar icin 1 dolar 1 dolardir ve bu ulkeye para soktugunda daha fazlasi ile evine donmek ister.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    10 15 gun once hazine yurtdisindan 7.5 faizle 2 milyar borclanmisti. Artisin cogunlugu bundan kaynakli. Yani yine borcla parayla rezerv artirmisiz.
    Benim bildiğim yurtdışında çok yerli bankalar almıştı onu yapa yine yurtdışından gelmedi

3. Bu arada yanlış anlaşılmasın kimseye dolarını sat veya al demiyorum ama güncel algı yönetimlerine kurbanda gitmeyin.

4. Vatandaş isyanda! Faturaların uzunluğu, kol boyunu geçti
    Elektriğe 9 ayda 4, doğalgaza ise son 3 ayda 3 kez zam geldi… Zamlarla faturaların boyu uzarken vatandaşlar “Faturaların uzunluğu, kol boyunu geçti” diye isyan etti.

http://m.patronlardunyasi.com/defaul...haberid=212334

5. Doların bu düşüşü bana çok ilginç geliyor.
    Aslında güzel bir düzeltme oldu ama bu düşüşü destekleyen ekonomik gelişmeler yok.
    Zombi şirketleri finans etmeye devam ediyor piyasa.

Son dönemde kur eger bu seviyelerde kalırsa ithalat yerine iç piyasaya yönelen veya lüks tüketimi durduranlar tekrar lükse ve ithalata yönelecek.
    Kışın gelmesi ile botaşın doviz talebi olacak
    Yine kış sebebi ile turizm gelirlerinin ciddi azalması derken.

Şuan yaşananları 3,50 de dolar aldıgımda doların 3,20 lere kadar düşük uykularımı :D kaçırdıgı herkezin 3,50 nin altı boş düşerse sağlam düşer lafları filan geliyor.

6. 5,44 ten bi gıdım daha aldık bakalım.

7. Yada bizim bilmediğimiz bir dümen dönüyor ama bu dönen dümeni analiz edebilen veya anlayan yok heralde

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    5,44 ten bi gıdım daha aldık bakalım.
    bende biraz girdim ortalamayı düşürme amaçlı
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 960/1000 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz