Special Days Image
Sayfa 988/1000 İlkİlk ... 488888938978986987988989990998 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,897 - 7,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Teknik olarak yanılsama fiyatlarının tamamlanacağı 4,93/5,17 fiyat aralığına hareket mümkün. Bu seviyelerin altında işlemler gerçekleşmesi durumunda 4,52 beklenecek ve dengelenme fiyatları oluşacaktır.
    Bol kazançlar
    Bırakın tekniği mekniği papazı vermeseydik dolar şu an tahmin bile edemeyeceğiniz fiyatların üzerindeydi. Bundan şunu çıkarmamız gerekiyor. abd an itibariyle Türkiye yi yörüngesine almış vaziyette. Bu gün İran a açıklanan yaptırımların yarısını bize uygulasaydılar dolar ok gibi 10 tl üzerine atar ekonomi darmadağın olurdu. Ha bu arada reyiz alanlarda artık eyyy abd eyyy trump diye konuşmalar yapmıyor. dikkatinizi çektimi. Muhtemelen abd ile birçok konuda anlaştılar. benim asıl korkum Rusya nın abd Türkiye yakınlaşmasından kıllanıp idlip i vurmaya başlaması olacaktır. işte o zaman ayıkla pirincin taşını.....

2. Bunlarda , bir damla akıl yok ama olsun Allah da razı olsun..

3.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    elinde dolar bulunduranlara,şuraya düşecek buraya düşecek diye saydırıp üstüne birde bol kazançlar demek bayağı zevkli olsa gerek,devranın dönmesi yakındır (belki yarın belki yarındanda yakın) o zamda biz zewkli bişeyler yazdırıveririz
    aynı şeyi dolarda olanlarda yapmıştı şimdi tl de borsa da olanlar yapıyor iki tarafında yaptığı yanlış ! mesela dolar yükselirken burada yorum yapan müdavimler şimdi yazmıyorlar halbuki şimdi gelip görüşlerini yazmalılar ! keza borsa düşerken vay ben bu işe nereden girdim kafayı yiycem diye farklı başlıkta yazanlar dolar düşüp borsa çıkınca finans dersi vermeye geliyor buraya !

4. dollar düştükce aliyoruz,biz aliyoruz o düşüyor...dibi neresi olur bunun.
    yok mu yorumu olan.

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,367
     Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Bırakın tekniği mekniği papazı vermeseydik dolar şu an tahmin bile edemeyeceğiniz fiyatların üzerindeydi. Bundan şunu çıkarmamız gerekiyor. abd an itibariyle Türkiye yi yörüngesine almış vaziyette. Bu gün İran a açıklanan yaptırımların yarısını bize uygulasaydılar dolar ok gibi 10 tl üzerine atar ekonomi darmadağın olurdu. Ha bu arada reyiz alanlarda artık eyyy abd eyyy trump diye konuşmalar yapmıyor. dikkatinizi çektimi. Muhtemelen abd ile birçok konuda anlaştılar. benim asıl korkum Rusya nın abd Türkiye yakınlaşmasından kıllanıp idlip i vurmaya başlaması olacaktır. işte o zaman ayıkla pirincin taşını.....
    o zamanda eyyy rusya eyyyyy putin diye bağırır bizim şakşakçılarda alkışlayıverirler. nasılsa beyaz deyince alkışlıyorlar,ayni şeye siyah deyince daha çok şak şak. güya kendilerini tatmin ediyorlar dolar 7 küsurdan 5 küsüra düşmüşte, ula gafil henüz senesi gelmedi biz doları 3 küsurdan alalı, git o zavallı aklını başka yerde zewklendir

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    dollar düştükce aliyoruz,biz aliyoruz o düşüyor...dibi neresi olur bunun.
    yok mu yorumu olan.
    valla fena yakaladılar,mb masada artık yorumsuz..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Ben sağlık olduğu sürece buradayım.. 30 seneden beri... Sıkıntı yok 5,35 te 5,15 te 4,95 te de izleriz. 7,20 de olduğu gibi.
    Bol kazançlar
    Ben senin yerinde olsam mesaj yazmaya bile yüzüm olmazdı,üst cizgiyi cizmişsin,çizginin aşılmış hala akıl veriyorsun..

8.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Bunlarda , bir damla akıl yok ama olsun Allah da razı olsun..

grafikteki yazıyı açsanız hocam..

Sayfa 988/1000 İlkİlk ... 488888938978986987988989990998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •