Special Days Image
Sayfa 989/1000 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,905 - 7,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Yerliler alıyor. Geçen hafta 4.5 milyar dolar almışlar. Bugünkü alımlarla birlikte yerlilerin alımı ciddi boyutlara ulaşmış olabilir. Ama yabancıların satışları o denli güçlü ki yerlileri ezip kuru aşağıya baskılamaya neden oluyor. Tam bir bilek güreşi.
    Güçlü olan şu an için yabancılar gibi gözüküyor, zira kur onların baskıladığı yöne doğru eğiliyor.

Dip her zamanki gibi yerlilerin bıkıp satışa geçtiği ve yabancıların bu kokuyu aldığı noktalardan belirli bir süre sonra oluşacak. Ama bu nokta o denli dinamik ki her zamanki gibi tam bir tuzak gibi çalışacak.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Haber: Ekim ayında otomotivde iç pazar satışları ilk gelen verilere göre geçen yılın aynı ayına göre %77 daraldı.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Yerliler alıyor. Geçen hafta 4.5 milyar dolar almışlar. Bugünkü alımlarla birlikte yerlilerin alımı ciddi boyutlara ulaşmış olabilir. Ama yabancıların satışları o denli güçlü ki yerlileri ezip kuru aşağıya baskılamaya neden oluyor. Tam bir bilek güreşi.
    Güçlü olan şu an için yabancılar gibi gözüküyor, zira kur onların baskıladığı yöne doğru eğiliyor.

Dip her zamanki gibi yerlilerin bıkıp satışa geçtiği ve yabancıların bu kokuyu aldığı noktalardan belirli bir süre sonra oluşacak. Ama bu nokta o denli dinamik ki her zamanki gibi tam bir tuzak gibi çalışacak.
    abi yabancının istediği ortam buydu işte...enayi bulmak..7den beri satıyor, halk da enayi alıyor..

Doların şuan real ederi. 4,7

almaya devam etsinler.

Bence 5.3 dibidir. Tabi gâvurlar paniği artırıp daha çok toplamaya çalışırlarsa bilemeyeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    aynı şeyi dolarda olanlarda yapmıştı şimdi tl de borsa da olanlar yapıyor iki tarafında yaptığı yanlış ! mesela dolar yükselirken burada yorum yapan müdavimler şimdi yazmıyorlar halbuki şimdi gelip görüşlerini yazmalılar ! keza borsa düşerken vay ben bu işe nereden girdim kafayı yiycem diye farklı başlıkta yazanlar dolar düşüp borsa çıkınca finans dersi vermeye geliyor buraya !
    Dolar yükselirken baya yorumum vardı şimdi yazmazsam olmaz)))))))Elbette 6.85 lerden satsam faize yatırsam bugün gelip dolar alsam çok iyi olurdu.Yapmadım,bu bir hata mı neticesine bakarsanız finansal mantık açısından hata.Aynı günlere dönsem aynı hareketleri yaparmıydım kesinlikle evet )))))) Şimdi ne yapıyorum,elbet aynı şey yani her seviyeden altın almaya devam ediyorum.Yatırım işi geçmişe dönük keşkelerle yapılacak bir şey değil,ben fiyakalı adıyla trader asıl manasıyla kumarbaz değilim,hiç beceremem o işleri yatırımcı olarak da altına inanıyorum, almaya devam ediyorum edeceğim.5 yıl kadar yolum aynı.Herkese saygılar sevgiler.
    Not bu işlerde kazanç kayıp kardeştir ,doğal yani gidişat.

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    valla fena yakaladılar,mb masada artık yorumsuz..
    mb göz actirmiyor,islatip islatip dövüyor.akşam olunca da fx dekiler başlıyo zopaya yin mi yimen mi yin mi yimen mi still. ..anlasmali dövüyolar heralde
    bu düşüş dış mihraklarin işi gibi sanki

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,367
     Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    grafikteki yazıyı açsanız hocam..
    bayraktır 0 bayrak

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    dollar düştükce aliyoruz,biz aliyoruz o düşüyor...dibi neresi olur bunun.
    yok mu yorumu olan.
    ilk hisseye girişim ğibi,aldıkça basıyordu,verdikçe alıyodum,sonra telefon gelince
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 989/1000 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •