Sayfa 990/1000 İlkİlk ... 490890940980988989990991992 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,913 - 7,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    oraları ğörürse topiğin adını değişir..
    Dostum sağlığımız yerinde olursa yaşayıp göreceğiz. Ben 5,15 üzeri fiyatlamalara inanmadığımı bugün değil, o seviyelerin üzerine ilk çıktığı günlerden itibaren belirttim.
    Bu benim öngörümdür..
    Teknik olarak benim görüşüm 4,08/4,93 fiyat aralığında geçirilmesi gereken 16 ay civarı bir süredir.
    Yanılabilirim ve yanıldım da. Son dalga 5,17 beklerken 7,20 yaptı.
    Düşündüğüm aralığa girer ise benim için öngörüm doğru ve oluşum devam eder.
    Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    abi yabancının istediği ortam buydu işte...enayi bulmak..7den beri satıyor, halk da enayi alıyor..

Doların şuan real ederi. 4,7

almaya devam etsinler.
    Bu 4.7 değerini nasıl buldunuz

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    mb göz actirmiyor,islatip islatip dövüyor.akşam olunca da fx dekiler başlıyo zopaya yin mi yimen mi yin mi yimen mi still. ..anlasmali dövüyolar heralde
    bu düşüş dış mihraklarin işi gibi sanki
    ayhana çok fena oldu,3 krş kar aldı ,aldıgına alacagına
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Bu 4.7 değerini nasıl buldunuz
    cok basit..gecen sene bu zaman 3,7 idi..yüzde 25 enflasyon var..

3,7*1,25 = 4,7

Teknikçi olmak ne güzel.5 diyorsun 7 oluyor sapma var diyorsun olay bitiyor.Çok güzel bir, sanat.Ben allahtan anlamıyorum,yoksa uğraş dur.Yanılmadım demek için mecburen yüzde 40 lık olayı bir mantığa oturt,zor iş ben beceremem kesinlikle.

6. Fed ci enki gelse de bi fed 10 yillik masali okusa
    Spot Dolarcilar icin muthis firsatlar bunlar tarihi alim yerleri azar azar koseye atmalik

7.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    o zamanda eyyy rusya eyyyyy putin diye bağırır bizim şakşakçılarda alkışlayıverirler. nasılsa beyaz deyince alkışlıyorlar,ayni şeye siyah deyince daha çok şak şak. güya kendilerini tatmin ediyorlar dolar 7 küsurdan 5 küsüra düşmüşte, ula gafil henüz senesi gelmedi biz doları 3 küsurdan alalı, git o zavallı aklını başka yerde zewklendir
    İyide ağa bu yandaş medyaya üzülüyorum. O kadar fırıldak oldular ki artık ne yapacaklarını şaşırdılar. bir bakıyorsun rusya düşman abd dost yayınları, sonra abd dost rusya düşman yayınları adeta rüzgar gülü gibi dönüp duruyorlar.

8. Asıl morgate krizi abd de patlayacak sonra izlemek lazım bizdeki konut balonunu... tlf ile konuştum arkadaşla abd de konut almış 400k usd ye şu an 1200k oldu fiyatı dedi eee sat o zaman dedim neden satayım hergün artıyor fiyatı dedi... daha da yazmayayım anlayan anlamıştır...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 990/1000 İlkİlk ... 490890940980988989990991992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •