Sayfa 871/1000 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,961 - 6,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ne Peskuvitciymis yahu bu, simdi hangi ittifak bitti hangisi devam ediyor, coz cozebilirsen!
    Kombini çıkardı, ama tamamen çıplak değil ... Gibi

2.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Evet hocam şimdilik sadece iki üyesi var malum nostradamus ve baba vanga nıcklı üyeler:)))))))))Ben sayının çoğalacağına eminim.
    hatrı sayılır bir miktarla yıllardır üyesiyim sn hakem, geçende az daha ekledim.. kartımı hala göndermediniz:)

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sizi bilmem ama Eurobond olayı yurt içi yerleşikler için vergisel açıdan bence cazip değil. Ben Dolarımı bir yerde değerlendirecek olsam %6.5 civarı faiz ile bankada 1 ay vadelide tutardım.
    aylık %6.5 in neti 5.2 ye geliyor şu anki stopajlarla. net 7.5 cazip geliyor o yüzden. ama bahsettiğim gibi, bir kısmıyla, beyan altı kalmak şartıyla.. perşembe usd dönüşüm var. hala karar veremiyorum, bir 50k eurobonda atsam mı diye.

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    aylık %6.5 in neti 5.2 ye geliyor şu anki stopajlarla. net 7.5 cazip geliyor o yüzden. ama bahsettiğim gibi, bir kısmıyla, beyan altı kalmak şartıyla.. perşembe usd dönüşüm var. hala karar veremiyorum, bir 50k eurobonda atsam mı diye.
    eurobond ve mevduat arasında seçim yapmak zor.

bu konuda aşağıdaki parametreler etkili ve bu parametrelerden bazıları çok değişken:

- dolar/tl
    - gelir vergisi dilimleri
    - döviz mevduat stopaj oranı
    - eldeki paranın miktarı
    - dolar mevduat faizi
    - eurobond faizi

daha bugün bu parametrelerin güncel değerlerini girerek eldeki para miktarına göre karşılaştırma amaçlı grafik oluşturan bir excel sayfası hazırladım. seçim yapmak zor, çünkü mevduat faizinin 5.75 veya 6.25 olması bile seçimi değiştirebiliyor...
    yatırım tavsiyesi değildir.

5. Salı akşamları bizimle randevunuz var!
    Konu:EKONOMİ HALK TV'de 21:00'de
    Son gelişmeleri birlikte değerlendireceğimiz konuğumuz UĞUR CİVELEK!

6. http://m.patronlardunyasi.com/haber/...rilamaz/211897

Şirketin yüzde 16.75 hissesi Al Ahli Bank of Kuwait, yüzde 56.25 hissesi Development Enterprises Holding Co ve yüzde 25 oranında The İnvernational İnvester Co’da bulunuyor. 2 milyar TL’nin üzerinde borcu olduğu ileri sürülen şirketin, Konkordato talep etmeden önce elindeki araçların bin 500’ünü galericilere değerinin altında satmış, ancak araçların devri yapılmamıştı. Bu olaydan sonra şirketin Türk yöneticilerinin ise görevlerinden ayrıldığı ortaya çıkmıştı.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Salı akşamları bizimle randevunuz var!
    Konu:EKONOMİ HALK TV'de 21:00'de
    Son gelişmeleri birlikte değerlendireceğimiz konuğumuz UĞUR CİVELEK!
    Valla tam benim adamların programıydı.Murat murathanoğlu,erkin şahinöz ,uğur civelek inanılmaz güzeldi.Özellikle erkin şahinözü para dergisinde işten atmalarından sonra onun yorumlarını takip açısından çok iyi bir mecra oldu bu tv programı.Bu arada sn bigmastera kötü haber ,murat murathanoğlu parayı bastırdı mı sinoptan akdenize kanal açarsın falan dedi resmen fikri çaldı duyurayım şimdiden .Sn shorts da benden eski bir altıncıymış, kartı için talepte bulunmuş, daha 6 ay vakit var arkadaşlar.Klübe katılımlar için vakit 2019 hazirana kadar devam ediyor,kartlar o zaman çıkacak.Sanırım çok ama çok geniş katılımlı bir klüp olacak ,tek tek kart basmak masraflı olur toptan basarız kartları merak etmeyin o iş bende)))))))

Erkin şahinöz ü bir kez daha takdir ettim.Emeklilikte yaşa takılanlar konusunda da,asgari ücret konusunda da verilsin dedi.Belli adam tam solcu.Siyasi olacağı için burda söylemeyeyim ama dedi, devletin o kadar çok tasarruf edebileceği alan var ki, o paraları ödeme sıkıntısı aslında olmaz dedi.Aslında haklı bir uçağa 400 milyon doları şak diye veriyoruz ,o kadar makam arabasına çerez parası diyoruz bir emekli ve asgari ücretli mi zarar yazıyor yani.

Sayfa 871/1000 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •