Sayfa 358/1000 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458858 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ekim ortasına kadar doalr topiğine yazmayacağım dedim saçma sapan bir konudan yazdırdınız
    doalrcıalr dolarınızı sıkı tutun ekim sonuna kadar yi takip edin al sat imkanı verirse değerlendirir. ekim sonu duruma bi bakalım
    b aptalc avergi hırsızlık mevzunda başkad abirşey yazam
    ama ben vergi kaçırıyorum hırsızım ben diyenede 2 kelime etmesek olmazdı
    biz can yücelciyiz
    hırsızım ben diyene hırsız deriz yani
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Sana ne anlatsam boş Başkan.
    Orada anlatmak istediğimi anlayan anladı.
    Hadi yorma sen kafanı.
    Vay be Başkan.
    Mesai hırsızı dendi sana da kendini savunamadın sen beni suçladığın kadar.
    kızaktan alıp iş verirlerse yapıyoz kızakta tutarlarsa yatıyoz/ayzıyoz ne savunacağız kendimizi adam doğru söylüyor hem memur olacan hem forumlarda lak lak edecen mantıklımı
    iş verirlerse mesela seni biri şikayet etse işte oldu bana verilse şimdiyekadar kaçırdığın tüm vergileri hesaplayıp 3 katı cezayı (istisnalarıda uygulamayınca 4 katı) kesievrsem sana nasılda yandım anam töbe bi daha hırsızlık yapmam diye feryat figan edersin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

ekim ortasına kadar doalr topiğine yazmayacağım dedim saçma sapan bir konudan yazdırdınız
    doalrcıalr dolarınızı sıkı tutun ekim sonuna kadar yi takip edin al sat imkanı verirse değerlendirir. ekim sonu duruma bi bakalım
    b aptalc avergi hırsızlık mevzunda başkad abirşey yazam
    ama ben vergi kaçırıyorum hırsızım ben diyenede 2 kelime etmesek olmazdı
    biz can yücelciyiz
    hırsızım ben diyene hırsız deriz yani
    Büyükmüşsün benden başkan.
    Ben hırsızım dedim evet. Anlatmak istediğimi anlayan anladı.
    Vay be başkan.
    Şimdiye kadar yazdıklarım içinde sadece seni savunduğum için pişmanım.
    Zihniyetinden dolayı.
    Bana kimse hırsız demedi başkan ben başka bir şeyi anlatmak için kendime hırsız diyene kadar.
    Ama sana mesai hırsızı dendi be başkan.
    Vay be başkan.
    Pişmanım seni savunduğum için. Üstelik sen kaçarken.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,420
    kızaktan alıp iş verirlerse yapıyoz kızakta tutarlarsa yatıyoz/ayzıyoz ne savunacağız kendimizi adam doğru söylüyor hem memur olacan hem forumlarda lak lak edecen mantıklımı
    iş verirlerse mesela seni biri şikayet etse işte oldu bana verilse şimdiyekadar kaçırdığın tüm vergileri hesaplayıp 3 katı cezayı (istisnalarıda uygulamayınca 4 katı) kesievrsem sana nasılda yandım anam töbe bi daha hırsızlık yapmam diye feryat figan edersin
    Vergi, devlete ödenmesi zorunlu olan bir sistemdir. Devletlerin hepsini ayakta tutan unsurlardan bir tanesi de vergidir. Bu yüzden vergisini ödemeyen şirketler ve mükellef ler cezalandırılmaktadır. Bunu ispat eden şikayetçiler ise duruma göre ödüllendirilmektedir. Vergi kaçırmanın cezası, idari para cezası olsa da kaçırdığı verginin miktarına göre hapis cezasına kadar gidebilmektedir.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

Sn. Hakem, Sn. shorts, Sn. Djoz, Sn. rxpu , Sn. Mkeles diğer saygıya değer forumdaşlar hoşça kalın.
    Midem bulandı gerçekten.

7. Forumdaşlar ben ellerimle yakaladığım hırsıza hırsız diyemedim mahkemede. Elimde kanıt olmasına rağmen hukuken diyemiyormusuz hakaret sayılıyormuş. Hırsız bana dava açabilirmiş.

Ben kendim yaşadım bunu. Hatta söylediklerine göre mahkeme suçu onaylasa bile hırsız diyemiyormuşuz ki ben şahsen buna da karşıyım ve garip buluyorum. Suçu sabitleştikten sonra hırsıza hırsız denilebilmeli. Ama onda dahi olmuyormuş.

Ama hukuk gerçekten çok boyutlu bir konu.

Ki bana tamamen iftira atılmasına rağmen bunun söylenmesi çok çok yanlış. Herkes samimice söylediklerini tekrar gözden geçirmeli ve iyi düşünmeli.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Sinir seviyem nerelere geldiyse...

Aile üyeleri duruma müdahil oldular.

Ve sağlık durumumu ileri sürüp "buraya kadar" dediler...

ben de onların kararına saygı gösteriyorum...

15 senedir belki hissenetteyim.

Bugün burada bu döneme son veriyorum.

Her zaman olduğu gibi "gene hırsızlar, arsızlar kazandı" diyenler olacaktır.

Bana göre "doğru" her zaman var olacaktır.

yeter ki görelim ve ulaşmaya çalışalım.

Bir yazıyla son vereceğim buradaki aktif üyeliğime.

Belki rica edersem üyeliğimi de silerler. hatırım için...

Hepinize sağlık ve mutluluk diliyorum.

Böylesi herkes için daha iyi olacak biliyorum.

Eğer ruh durumum uygun olursa bir seyirci olarak girerim foruma...

Hoşça kalın!

Sayfa 358/1000 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •