Sayfa 581/1000 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ZinnurHanım Yazıyı Oku
    5.94 den aldıklarımı satsam mı yarın acaba
    Gerçekten bayansanız 5.94 Doları alabilme üstün başarınız için sizi kutlarım...bukadar erkeğiz yılların kurtları geçiniyoruz bizde ki bende hayatta o yetenek hiç olmadı..👍

.dekontu gösterebilirseniz ayrıca size itibar puanı vereceğim...

en düşük tahminim 5.94 görmüşken hangi aracı kurumlada çalışıyorsanız lütfen bana söyleyin ...benimkiler en az 2 kademe genelde 5-10 kademe geçiriyorlar bana çok canım sıkılıyor...

2.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    ofac cezası bu sıralar düşer mi acaba?

bankalarla ilgili olumsuzluk olarak aklıma ilk o geliyor.

bir de bankalara stres testi yapılıyordu. onun sonuçları da kötü gelmesi ihtimalinden olabilir.
    sanırım siz de Ankara merkezlisiniz. Ayhan bey hep kritik zamanlarda kaybolur. Aslında doların düşüş sebebini bildiği gibi, bugün kü aniden yükselişin nedenini de çok iyi biliyordur. Zira mesleği icabı bilmesi farz.
    Bu form tempo tutarak Ayhan beyi acil başlığa çağırmalı ve kamuya açıklama yapması istenmeli. )))) Yoksa kendisi hakkında kayıp ilanı verilerek aramaya başlanmalı.

3. Bugün bu başlığa bir arkadaş küçük bir not düşmüştü, kimse ilgilenmedi. Hazine ve maliye bakanının 2 hafta içinde açıklayacağı çalışma ile ilgiliydi. Ben kendime düşeni aldım ve talimatımı gerekli yere verdim. En kötü tedbir, tedbirsizlikten iyidir. -- dövize yatırım yapacaksanız, gösteri ve yürüyüş kanununu iyi okuyunuz. döviz taşıma kuralları vardır--- saygılar.

Vestel`den işçi kıyımı: 200 kişi işten atıldı

http://tinyurl.com/y7z6rudm

Bunların olcağını taa ! yıllar öncesinden dediydik, allah bu insanların ve domino taşı gibi sırada bekleyen on binlerce insanın işlerinden olmasına, ister iktidarı 16 yıl oylarıyla ister beton ekonomisine bir şekil destek vermek suretiyle vesile olanlarında er yada geç cezasını verecektir. Belkide işsiz kalacaklar listesinde kendileri de vardır. Dolarda yükseliş kaçınılmaz ve beter olmadan asla vede kata yeter olmaz.

Birazda gülelim , memleketi bu hale getirenler ve onlara destek verenleri allahın onlara er yada geç vereceği cezayla başbaşa bırakalım.

Zaytung`dan son inciler
    ``Cübbeli Ahmet`in, I. Dünya Savaşı sırasında kolunu kaybeden ve Sultan Mehmed Reşad tarafından kendisine protez kol yaptırılan Menzil şeyhi Dıyaüddin’`n protez kolunu öptüğü fotoğraf yayınlandı . Sosyal medyada, `Allahtan ki o devirlerde sadece kol-bacak takılıyordu da başka bi yere protez takılmıyordu` diyen mesajlar uçuştu``.

``Kağıt fiyatlarındaki büyük artışa dayanamayan asırlık Resmî Gazete de kağıda veda etti . Twitter`da, `Millet gazete kağıdı zammını fark etmedi, tuvalet kağıdı zamlanınca uyandı. Sonuçta insanların gözleriyle değil, yine benzer üç harfli başka bir organlarıyla gördükleri anlaşıldı’`diyen mesajlar uçuştu``.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,391
    az önce a haber izliyorum , palamut balığı 10 liraymışta bir tanesiyle iki kişi doyarmışta, vel haya vel iman,yahu ben uzaydamı yaşıyorum, kardeşim ben balığın içindeyim içinde, dün palamutun tanesini 15 ten aldım bunlar en iri boyun bir altı, bir hafta önce en büyük boyunuda 20 tl den almıştım, yalanım varsa namerdim, tamam 10 lira diyorda tezgahta bir 10 tl etiketini gösteremiyor, benim halkım hala balığı 15 liraya aldığına inanmıyorda 10 lira deyenlere inanıyor

7. sn.umutabi hoşgeldin. Başlıkta yazmadığınız anda aranıyorsunuz. Bir de bosporos vardı, ne oldu bilen var mı ?

Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    sn.umutabi hoşgeldin. Başlıkta yazmadığınız anda aranıyorsunuz. Bir de bosporos vardı, ne oldu bilen var mı ?
    İşler güçlerden vaktimiz olmuyor bazen. Zaten biz diyeceklerimizi yıllar öncesinden dedik , anlayan anladı anlamayan angut ak beyinler şimdi olanları teker teker deneyimleyecek bizde çekirdek çitleyip onların beteri yaşamalarını izleyeceğiz.

Sayfa 581/1000 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •