Sayfa 756/1000 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by AntalyaDR Yazıyı Oku
    İşte bu kafa...on numara )))
    bizim egonomi çoh eyi ama bi yanda dıj güşler, bi yanda kılışdar bizi engelliyo...
    yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    bizim egonomi çoh eyi ama bi yanda dıj güşler, bi yanda kılışdar bizi engelliyo...
    Oleyo Oleyo

İj güju buldun
    Dıj güj kim? Hala araniyo :-)
    Trump olamaz çünki taze twitt e göre bize olan hisleri o bijimmis :-)

La olum bej yaşında çocuk yerine konmaktan bıktım yaa

Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by feray007 Yazıyı Oku
    Dövizin belli bir değerin altına düşmesi istenmiyor Hükümet tarafından. Çünkü şu an ihracat ithalat yavaşça dengelenmeye başladı. Eğer TL.yeniden değerli hale gelirse ithalat artmaya başlar. Şu an artan turizm gelirleri ve ithalatta düşme nedeniyle cari açık rahat.
    Bunu sanırım benim kadar hükümette biliyordur. Sanırım 6 ve üstü rakamlar olması istenen dolar kuru rakamları. Her halukarda o rakamların üstünde tutmaya çalışacaklar dolar kurunu.
    Bence bilmiyorlar....tribünler daha önemli...malum seçim var...

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Oleyo Oleyo

İj güju buldun
    Dıj güj kim? Hala araniyo :-)
    Trump olamaz çünki taze twitt e göre hisleri o bijimmis :-)

La olum bej yaşında çocuk yerine konmaktan bıktım yaa

Ytd.
    Ben Madurodan şüpheleniyorum.Dost gibi gözüküyor,ama bence reisi ortaya sürüp dikkatleri kendi üstünden uzaklaştırıyor. Kudüs başkent oluyor hop biz,papaz kaçtı hop biz,iranı oyacaklar hop gene sahnede biz,ulan sanki dünyada amerika ile ilgili ne kadar alengirli iş varsa içindeyiz resmen .Maduroya dikkat edelim arkadaşlar içimizdeki irlandalı o bence))))))))))

5. Gün içi dip: 5.7523. Şu an için 5.72-5.74 alt direnç bandına vurup çekmiş gibi gözüküyor.

25 ekim sonrasında ak koyun kara koyun belli olur.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ben Madurodan şüpheleniyorum.Dost gibi gözüküyor,ama bence reisi ortaya sürüp dikkatleri kendi üstünden uzaklaştırıyor. Kudüs başkent oluyor hop biz,papaz kaçtı hop biz,iranı oyacaklar hop gene sahnede biz,ulan sanki dünyada amerika ile ilgili ne kadar alengirli iş varsa içindeyiz resmen .Maduroya dikkat edelim arkadaşlar içimizdeki irlandalı o bence))))))))))
    Sizinki işin latifesi gözükse dahi

Reelde piyango ona vursa Şaşmamali

Sonunda hem gunahsiz hem güçsüz hem uzakta diye

O olur 99% ile hedef aday adayı

Diğerleri ağır abiler

Döğerler

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Sizinki işin latifesi gözükse dahi

Reelde piyango ona vursa Şaşmamali

Sonunda hem gunahsiz hem güçsüz hem uzakta diye

O olur 99% ile hedef aday adayı

Diğerleri ağır abiler

Döğerler
    Bence de hamamın namusu diye bir şey var,bu hamam hepten mi namusunu yitirsin.Bence madurodur kesin,zaten tipini de sevmedim ben adamın.Gürbüz saddam gibi bişi.

Bi de adını tam bilmediğim afrikalı liderler var,onlar da dost gibi gözüküyor ama dikkatli olmak lazım,neticede misyonerleri patatesle haşlayıp yiyen bir neslin torunları şakaya gelmez.)))))))))

Sayfa 756/1000 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •