Sayfa 802/1000 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    inşallahda düşmesi icin sebep var mı ki fabrikamı acıldı. Yeni bir enerji kaynagımı bulundu vs. Neden düşüyor onun açıklamasınıda yaparsanız ciddiye alınırsınız. açıklamanız yok ise bu başlıkta size güler geçerler
    Bir tweetle çıkan birkaç ziyaret ödün vs vs ile düşer.
    İster ciddiye al ister alma çokda tınn...ben 6.50 den beri düşecek dedim .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Teknik olarak 5,37/5,42 aralığı takip edilmeli, düşüş bir süre bu aralıkta tepkilere maruz kalabilir.
    4,98 üzeri yanılsama fiyatlamaları nın kimlerin canını yakacağı 2019 ikinci yarısı belli olacak.
    Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bilemediniz soruyu

Suud suikasıtı kasıtlı ve sisi mısır hakanı
    Bunnar abd ard tarafa comak soktu

Abd de beni tek botnuzlamayan eski yavuklumdur
    Pilavda tavukludur diye
    Para veriyo
    Korku yani

Orta doğuda yalnız kaldı
    Yanıloyosam
    Boşverin
    sudi krallıgı 3 parcaya bölüncek bop projesınde buda var es başkanı kim onuda herkes biliyor

4. Avrasya bölgesinin en verimli koyunuyuz,tüylerimiz uzadıkça hasada geliyorlar,dolar inecek ki yine tüylerimiz uzasın

5.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Bir tweetle çıkan birkaç ziyaret ödün vs vs ile düşer.
    İster ciddiye al ister alma çokda tınn...ben 6.50 den beri düşecek dedim .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    uzun zamandır ben yazdığınız görmedim.düşecek demiştim demek kolay ne yapalım 6,20 lerden yakalandık dolara çıkamayız artık şubat mert beklicez

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    benım bildigim dogalgazı kapsamıyor petrol desen tüprasın elınde dunya kadar stok var. ABD amacı bize malıyetı depolaması gideri yuksek olan sıvılastırılmıs dogalgaz satmak bosuna konya ovasına depolama yapmadık parayı gömdüler resmen
    Ne üzerinde anlaştıklarını henüz bilmiyoruz, ama bence doğalgazın İran dışında bir kaynaktan alınabilmesi fiili olarak çok zor. Taşıma likit doğalgaz toplam tüketimin çok az bir kısmını karşılayabilir diye düşünüyorum.

Hatta Türkiye doğalgazda İran'a o kadar bağımlı ki çok büyük ihtimalle Amerika Türkiye'nin o doğalgazı almak zorunda kalacağı için Türkiye'nin kendisi ile anlaşamayacağını dahi tahmin edebilmiştir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7. Bu saatten sonra 20 olsa ne yazar? Çok kişi battı dolarda... 3 ten girdim falan demeyin. Bu kesim azınlık...

Tanıdıklarımın çoğu 6,5 ve üzeri dolar aldı... çok kişiyi tanıyorum bu şekilde...

Neyse kazanan yine kasa oldu hadi herkese geçmiş olsun...

8.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    sudi krallıgı 3 parcaya bölüncek bop projesınde buda var es başkanı kim onuda herkes biliyor
    Not mümkün mister not mümkün
    İran la daha kimse savaşmaz
    Oyle olunca kim bölcek Suud u
    Bölcek olsa gider böler
    Şu an ekranda gördüğün
    Bedavadan parayı niye versin
    Tek dal sen kaldın
    Ötekiler zeki çıktı
    Büyük oyunu gördüler

Sayfa 802/1000 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri