Sayfa 803/1000 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. 5,5328 soktu çıkardı...

2. 3.sınıf hisse senetleri bile böyle saçma hareket etmiyor...

Yükselişi de çok adam batırdı, düşüşü de..

Sadece dolar alan değil, üretici de zarar ediyor... işletme sahipleri hangi fiyattan mal alacak ve maliyetlenecek anlamış değil

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    3.sınıf hisse senetleri bile böyle saçma hareket etmiyor...

Sadece dolar alan değil, üretici de zarar ediyor... işletme sahipleri hangi fiyattan mal alacak ve maliyetlenecek anlamış değil
    dolar 6 tl iken laptop 5000 tl den satılıyordu suan laptop 7000 tl demekki sorun dolarda degil

4.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    3.sınıf hisse senetleri bile böyle saçma hareket etmiyor...

Resmen spek kağıdı muamelesi görüyoruz..güç gösterisi yapıyor birileri..

5. Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, düzenlediği haftalık basın toplantısında, "Suriye'nin kuzey doğusundaki durum, bizim için endişeye neden olmaya devam ediyor" dedi ve ekledi: "Zira burada Amerikalılar, Kürtlerden oluşan müttefiklerine yaslanarak burada, Suriye devletinin meşru hükümetinin yerine geçecek devlet benzeri yapılar oluşturmaya çalışıyor."

Biz de işigücü bırakmışız, "ABD askeri niçin bizimle Münbiç kenarında volta atmıyor!" diye kahırlanıyoruz...
    Allah bu akıl fukaralarına akıl fikir versin diyorum başka da bir şey demiyorum..

6. 5.27 gelecek bu gidişle. Takip ettigim bir arkadasim ta ağustosta yazmıştı.

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Merkez bankasının minimum 1 yıl daha söylemleri doğrultusunda sıkı duracağını düşünüyor olmalılar. Tcmb'nin sıkı duruşun geçmiş dönemlere göre daha uzun süreceği ile ilgili açıklamasını baz alıyor olabilirler.
    dinlediğim bütün yabancı analistler 300 puan faiz artışı bekliyor haftaya. görecekler sıkı duruşu

8.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra 20 olsa ne yazar? Çok kişi battı dolarda... 3 ten girdim falan demeyin. Bu kesim azınlık...

Tanıdıklarımın çoğu 6,5 ve üzeri dolar aldı... çok kişiyi tanıyorum bu şekilde...

Neyse kazanan yine kasa oldu hadi herkese geçmiş olsun...
    4,98/5,15 üzeri fiyatlamaların yanılsama fiyatlamaları olabileceğini zaman zaman belirttim.. Ve birçok bireysel yatırımcı bundan rahatsız oldu... Şimdide olduğu gibi.
    4,08 /4,98 bandına oturacaktır ve bu bantta 16 ay civarı hareket etmesi mümkündür. Bu bir öngörümdür.. Yatırım tavsiyesi olamaz.
    Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 803/1000 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •