Sayfa 778/1000 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Sarayın değil halkın soytarilariyiz
    kendini bildiğin için seviyorum seni.. yok yok şaka sevmiyorum. eğlendiriyorsun ondan.

2.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    kısa vadede ve düşük oynaklık seviyelerinde lineer grafik logaritmik grafiğe benzer. o yüzden lineer grafik de kullanılabilir. ama işin en doğrusu hem kısa hem uzun vadede logaritmik grafiktir...

dolar/tl 2 iken %10 yükselişi ile 2.2 olur. 6 iken 0.2 yükselişi ile 2 iken 0.2 yükselişi aynı miktarda değildir. her zaman oransal bakmak gerekir ve dolayısıyla her zaman logaritmik ölçek kullanmak gerekir...
    Kesinlikle haklısınız, kitap dilinde de budur. Çok indikatör çarpanı ile bakış değiştiği için ben yukarıdaki paylaşımımdaki bakış şekilleri ile doğru çalışmalar yapabildim....
    Mesela logoritmik aylık başlangıç dalgalı kur geçiş kabul edelim. 5. Dalga sonu 5 üzeri hala beni inandıramıyor... 4,87 ve altı ısrarlı yım, hatta 4,45 vurmalı özellik ile 2018 kapanış 5,15 altı olur ise...Ve burada bu düşüncemi zaman zaman paylaşıyorum.
    Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3. Bugün Gürcistan parası dolar nezdinde yüzde 7 yükselmiş
    Bizde yüzde 2
    Ettiğiniz dert bu olsun
    Trump istedi değerli dolar istemeyrum daa
    Senin istemen bi günnuk
    Yani tasa etmeyin
    Cuma en gec gene bi hareket çeker bu domuz dolar
    Yatırım tavsiye değil
    Trump çok şey istiyo
    Hepsi birden mümkün değil diyok
    Inanmiyo
    sebep biz kaynaklı değil yani
    Anlaşılır yazmadigimi iddaa ediyolar
    Diyomki
    Gürcü gibi sağlıklı ekonomin olsa sende yüzde 7 yukselirdin
    Bugün için konusursak
    Yatırım tavsiye değil version 2.0 reloaded

4. Beyler sakin , çok büyük bir haber yoksa muhtemelen dönüş zamanı yaklaşıyordur.. akıllı para işini bilir..

Ancak olurda kurda önden yüklemeli faiz artışı sonrasında makul vadelerde düşük seviyeler ortalamaya yansırsa,

Yani bir iki aydan fazla 6 nın altında takılırsak bu süre zarfında balina lara usd bazında yaklaşık yüzde 30 40 lar mertebesinde kar yazdırdık demektir ve ben buna müsaade eden para otoritesi için hiç de iyi şeyler düşünmem.. çünkü bu kazanç faiz piyasasının ürünüdür ve ben bir vergi mükellefiyim.

5.  Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Dolarcilar 5.70 ten verin dedik 1 ay önce vermediniz veeee sıkı durun 4.80 den alayım cidden bakın

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sen onu bir yılda ödemesi olan 200 Milyar Dolar borçlu Kağıttan Kaplan Ekonomimizin Şirketlerine söylede onlar alsın...malum 6 aydır ağlayıp duruyorlar...sende git beton al bak tam zamanı 😎😁😎

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    o zaman katardan haric 10 milyar dollar daha abd den gelen kaynağı belirsiz para mi var sisteme sokulan
    Yerim ben bu kaynağı belirsiz para girişlerini...bu belirsiz kaynakçılar iyi adamlar mı kötü adamlar mı sorun burda🤔

7. Aslen reel ekonomi için bi 5 sonra 7.20 sonra 5 sonra 7.20 sonra 5 sonra 7.20 yap
    Motor şanzıman nası dağılır gör
    Umarim büyük iniş çıkış azalır
    Millet az kazancak diye al sat tan
    Tüm reel sektör bumlarsa sonra çok aglariz

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,376
    ne işiniz var burada, ben artık dolarda düşüş kaçınılmaz sayfasında yazıyorum, hepiniz oraya davetlisiniz, çaylar beleş

Sayfa 778/1000 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •