Sayfa 905/1000 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Doların çıkışı bir BİDON kafaları etkilemedi, bize ne deyip durdular lakin yakın zamanda keser döner sap döner ve o sap ... girer , bizde işten atıldıklarında , sefilleri oynadıklarında bize ne sizin sefilliğinizden deme hakkımızı baki tutuyoruz.
    malum kesimden özlü sözler:

1. dolar bu dolar da boşalır da...
    2. benim dolarım yok, doların yükselişinden bana ne... doları olan düşünsün...
    3. egonomi çoh eyi...

bu arada merkezin rezervleri sürekli olarak azalıyor. bu hızla azalırsa en geç 1 sene içinde tam takır kuru bakır moduna girecek...

eyy iğmefe! sen kimsin ya?
    yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    malum kesimden özlü sözler:

1. dolar bu dolar da boşalır da...
    2. benim dolarım yok, doların yükselişinden bana ne... doları olan düşünsün...
    3. egonomi çoh eyi...

bu arada merkezin rezervleri sürekli olarak azalıyor. bu hızla azalırsa en geç 1 sene içinde tam takır kuru bakır moduna girecek...

eyy iğmefe! sen kimsin ya?
    Doların düşüşü kaçınılmaz ! Bir yerlerden girdi bir para , merkez habire viop da ucuzundan satış yapıyor, swap kanalları tıkalı, opsiyonlar sınırlanmış da NEREYE KADAR ? Rezerv bitince ne olacak ? İçeride güvendikleri bir kaynak mı var acaba diye insan düşünmeden edemiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Doların düşüşü kaçınılmaz ! Bir yerlerden girdi bir para , merkez habire viop da ucuzundan satış yapıyor, swap kanalları tıkalı, opsiyonlar sınırlanmış da NEREYE KADAR ? Rezerv bitince ne olacak ? İçeride güvendikleri bir kaynak mı var acaba diye insan düşünmeden edemiyor.
    Amaç yerele kadar bir şekilde götürebilmek. Gider mi bilmiyorum bakacağız. Önümüzdeki 5 ay zorlu geçecek.

Mahfi hoca TMCB nin PPK kararini ve bizi bekleyenleri cok guzel ozetlemis.

Onumuzde secim oldugu dusunuldugunda iktidari zor bir surec bekliyor

Ya buyume odakli politikalar devam edecek ve enflasyon azacak

Ya da enflasyonu dusurmek icin eksi buyume ve yuksek issizlik goze alinacak

Tam arafta kalmis durumda iktidar.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-...alflow_twitter

5. Sonsuz kur düşemez.
    Hiçbiryerde görülmemiştir.Düşüş trend çizgisi biryerde sonlanacak.Döviz buralarda olması mantıklı değil.Müdahelelerle oluyor.
    Düşüş trend çizgisi kırıldığında yükseliş trendi başlar.

6. yola ihtiyaç duymayan araba yapmışlar: https://www.youtube.com/watch?v=vIUVV-50mJM

yol yabdılar diyenlere gelsin
    yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Sonsuz kur düşemez.
    Hiçbiryerde görülmemiştir.Düşüş trend çizgisi biryerde sonlanacak.Döviz buralarda olması mantıklı değil.Müdahelelerle oluyor.
    Düşüş trend çizgisi kırıldığında yükseliş trendi başlar.
    5.50 kılmadıkça sorun yok gibi hocam düşse de her düşüşte millet daha çok dolara yapışıyor.

Sayfa 905/1000 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •