Sayfa 60/1000 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. düşenleri toplayın. turşu da kurabilirsiniz, reçel de yapabilirsiniz. kışın aç kalmazsınız...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    hocam 21 artik yuksek sayilmiyor. vakif bile 21,75 gunluk veriyor. ing 22...

https://mevduatlar.com/
    Hmm şimdi anladım, siz hoşgeldin oranlarından faydalanıyorsunuz. Sanırım bende yeni bir bankada yeni bir hesap açtırmalıyım..

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

3.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku

İşin ilginç yanı, MB faiz kararını açıklamadan önce Viop ta X30 borsa endeksini yukarı çizdiler, dolar ve avroyu aşağı çok sağlam bastılar..
    Bu gerçekmi yaaaa...haberin tam açıklanma dakikası ve satış dakikalarına bakabileceğimiz link varmı🤔

4. Yahu faiz artıyor diye borsa artıyor resmen geri zekalilik başka birşey değil.
    Ha ne yaptılar 4 saatlikte 200 Luk ema ya geldi usdtry , en son4.70 lerde dokunmuştu şuan bütün indikatorlerde 4 saatlik ve Günlükte düzeltmeler yapıldı sağolsun merkez şimdi bakalım reel sektörün 2 derdi olacak hem yüksek faiz hem yüksek kur

5.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Şunu anlayın artık Bi muhalif olarak yazıyorum dolar 7 olmuştur 6 liraya düşmüştür.. BU ülkede rte den izinsiz tek bir kuş uçamaz..
    Bak binada imzamı atarım...lakin bunu doları 4.5 geçirmez diye de iddia ediyordum...bu konuda beni şaşırttı...hala tek umudum bu... inşallah kontrol elindedir...yoksa bu kış acı geçecek

6. bugün milletle resmen tşak geçtiler her zamanki gibi
    faizi arttırıp indirme kararla olabiliyormuş lakin enflasyon iyi icraat yapılmadığı için yükseliyormuş
    tamam da kim o iyi icraat yapamayan hemşo da enflasyon almış başını gitmiş..?

7.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    reel sektörün 2 derdi olacak hem yüksek faiz hem yüksek kur
    Aynen öyle..

Sene başında herhangi bir OSB de deseydin:Eylül 13 de kredi faizleri >%30, dolar/tl de >6.00 adamı döverlerdi..
    Hatta vururlardı...
    Şimdi dolar/tl 6,07 e düştü diye millet zil takıp oynayacak neredeyse...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

8. dolar pul oldu, pul.... 6 56 dan sattıydım şimdi sokm hissesi cazip geliyor

Sayfa 60/1000 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •