Sayfa 1000/1000 İlkİlk ... 5009009509909989991000
Arama sonucu : 7999 madde; 7,993 - 7,999 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Bence abartı bir yorum. Dolar düşünce işsizlik azaldı ve işler açıldı, Emlak satışları arttı.

Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Şimdi soruyorum 5.30a düştü.
    Elinde doları olan zararı yazdı.Olmayan için soruyorum.Enflasyon bugün girdimi ?
    Etraf kan ağlıyor.İş yok hiçbiryerde.
    5.30a sevinen arkadaşlar, 5 olsa ne olur 4 olsa ne olur.?
    Muafiyet mi düşürdü bu kadar doları.
    Yoksa anlaşmalar mı düşürdü.Papaz çıktı karşılığı bence dolardı. Muafiyet yada yaptırım olamaz kanımca.

Hayirli bir adam o ben oluyorum, yeni basligi acti!

Dolarcilarin ici rahat olsun artik!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    bukadar entrika filimlerde bile olmaz ama oldu
    döviz düştü tamam
    peki bu enflasyon, faizler, binlerce konkordato, işsiz kalan binler, iflaslar
    popilizm sonunda ortaya cıkan hesap
    sorumlusu bu ülkede yine kahraman olacak meydanlarda bangır bangır dolara diz çöktürdük diyecek
    hesap yine halka kitlendi
    kahvehanelerde masada yancıya hesap kalmaz diye bi söz vardır aha yancıya böyle kalır
    Bence konkordatoların büyük kısmı oportünist hamleler banka kredilerine yeniden yapılandırma için
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

4.  Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Bence konkordatoların büyük kısmı oportünist hamleler banka kredilerine yeniden yapılandırma için
    yalan hamleler..eninde sonunda o firmalar yabancılara satılacak...

bakın 10 sene önce dedim, türkiyede bi tane türk şirketi kalmıcak diye..belki koc kalır..

yüzde 90 yabancılara gecicek..bu krizde bu iş iyice hızlanır..

bence dogrusuda bu..bizim carıklı kasaba işadamı bi haltı beceremiyor..büyükler gelir yutar onları.

5.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    yalan hamleler..eninde sonunda o firmalar yabancılara satılacak...

bakın 10 sene önce dedim, türkiyede bi tane türk şirketi kalmıcak diye..belki koc kalır..

yüzde 90 yabancılara gecicek..bu krizde bu iş iyice hızlanır..

bence dogrusuda bu..bizim carıklı kasaba işadamı bi haltı beceremiyor..büyükler gelir yutar onları.
    Erbakan hocam ne guzel anlatirdi.. Bunlar ozellestirme vs bugünlere kadar devleti degil ama içini yabanciya adim adim zimmetlediler. Devlet de giderse elden ki bole olursa artik yoneticilerimiz hep yabancılarin gönlünü eglemek zorunda kalacak, ha gitmis ha gitmemis ne farkeder. Ingiliz somurgelerinden ne farkımız kalir?

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

6.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bence ekonomide hiçbir sorun yok. AVM lerde park edecek yer bulamıyorsunuz. Millette para çok zulada.
    avmlerde herkes dolaşıyor ama ellerinde poşet yok genelin, boş dolaşıyor napsın evdemi otursunlar

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bence abartı bir yorum. Dolar düşünce işsizlik azaldı ve işler açıldı, Emlak satışları arttı.
    Çok iyimser yorum sizinki, ben evde oturmuyorum elektronik sektöründeyim ve kan ağlıyor firmalar.İşsizlik nerede azaldı. bildiğim çoğu firmada işten çıkarmalar oldu.Emlak sektörünü bilmiyorum ama umarım sizin dediğiniz gibi olur ilerisi

Sayfa 1000/1000 İlkİlk ... 5009009509909989991000

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •