Sayfa 10/1000 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Sen muhalafetin sesini bu kadar kısarsan,iktadara bu kadar yanaşırsan,sen zor duruma düştüğünde de seni savunacak kimseleri bulamazsın yanın da...
    Boğaziçili/Odtü lü çocuklar sırf bildiri dağıttığı/pankart taşıdığı için hapse atılırken acıdı mı YAŞAR HOLDİNG?
    Hayır
    Ben de ona acımıyorum şimdi...
    Beter olsun....
    Odtü lü/Boğaziçi li çocuklar benim geleceğim.
    Onlar benim geleceğimi yok etmek istiyorlarsa bende onların gelecekleri KAP KARANLIK OLSUN İSTİYORUM...
    Allah onları gani gani kahırlara salsın istiyorum...

Önemli Not:Odtü lü/Boğaziçi li çocuklar sadece bir simgedir...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,384
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    SAYAÇ SON HIZLA SAYMAYA DEVAM EDİYOR....

Tik tak ....
    Tik tak ...
    Tik tak ..

"PPK TOPLANTISINA 3 BORSA SAATİ KALDI..."

Tik tak ....
    Tik tak ...
    Tik tak ..

saygılar/başarılar

ancak kalbimiz küt--küt atıyor,bence 500 baz puan doların 7 den 6 ya düşmesiyle satın alındı ,malumunuz piyasada beklentiler satın alınır, 500 ün altında dolar yukarı üstünde aşağı gider, doları gerçekten düşürmek istiyorlarsa faizi 1 000 puan arttırırlar ancak düşürmek istediklerini sanmıyorum, ayrıca DİK DURMA meseleside var

3. O holdingin sahibine hiçbir şey olmaz olan işsiz kalanlara olur
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

4.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    O holdingin sahibine hiçbir şey olmaz olan işsiz kalanlara olur
    Arkadaşlar ne olur oyuna gelmeyin...
    Arkadaşlar yalvarıyorum size bu tür algı oyunlarına gelmeyin...
    Arkadaşlar çoğunuz ünüversite mezunu adamlar/kadınlarsınız KAN-MA-YIN
    Mağdur edebiyatı ile sizin aklınıza değil duygularınıza hitap etmeye çalışıyorlar...
    Bu edebiyata kanan saftır,net....
    Bu tuzağa düşen ana akım medya tarafından beyni yıkanmıştır,nokta

Yaşar Holdingin (batarsa) batmasında en ufak bir dahlim yok...(var aslında uzun zamandır ürünlerini boykot ediyorum...)
    Batsın demiyorum ama batarsa sevinirim diyorum...
    Hani serbest piyasa ekonomisindeydik?
    Serbest piyasa ekonomisin de bırakın batan batsın...
    Ayrıca merak etmeyin o şirkette işini kaybeden kalifiye elamanlar diğer şirketler de iş bulur...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

politika faizi kac.? 17.75
    mb en ustten faiz veriyor su sn.? o kac.? 20.75
    300 baz puan arttirdim der , hic arttirmamis gibi davranir..yarin olacak olan budur, 300 baz puan vuuuu diyen saflar cikabilir, dikkkat edin carpilmayin yarin..ytd
    benim tahminim budur ve karara kadar yazmayacagim bi daha;
    300 baz puan yapip aslinda hic yapmamis olacak..ytd
    ekleme;
    yapilmasi gereken 750 baz puandir..
    ----------------
    dun viop'a yazdim bunu, 300 baz puan seklinde listeye dahil olalim bizde..
    300 baz puan arttirdim diip hic artirmamak seklinde kayitlara gecsin..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. uğur gürses
    ‏@ugurses

Henüz vatandaşa döviz cinsi tahvil ve kira sertifikası ihracı kararının mürekkebi kurumadan,vatandaşa-şirketlere dövizli sözleşme yasağı getirilmiş.
    TL'yi korumak için yasayla görevli Merkez Bankası'nın eli tutulurkan, ekonomik birimlere yasak getirerek TL'yi korumak çok zor.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. reis aldı sazı eline

8.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    O holdingin sahibine hiçbir şey olmaz olan işsiz kalanlara olur
    ben bugüne kadar "batmış" hiç bir holding vs sahibinin zor duruma düştüğünü görmedim ve sanmıyorum.. " yapılan algı mühendisliği/yönetimi/oyunu ne derseniz" böyle zenginlerin zor duruma düştüğü vs algısı yaratılır.

söyledğiniz gibi olan hep SIRADAN VATANDAŞA OLUR.. mesela uzanlar battı.. yaklaşık 20 milyor dolar şirkete, mala, paraya devlet el koydu..

imar bankası bu servete el koyabilmek için özellikle batırıldı zira imar bankası olayı olmadan bu servete el konmasının bahanesi dahi olmayacaktı.. imar bankası zorla batırıldı ve uzanların servetine el koyma gerekçesi olarak gösterildi .. tabi işin algı oyunu kısmı da şuydu UZANLARIN SERVETİNİN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜ UZANLARA DEĞİL, SIRADAN İNSANLARA .. YANİ İMAR BANKASI TASARRUF SAHİPLERİNE, ÇEAŞ KEPEZ MAĞDURLARINA VS AİTTİ..

uzanlar yine yurt dışında lux bir hayat sürüyor.. peki kaybeden kim? bunun cevabını üniversite mezunu aklı başında, art niyeti olmadan olaylara bakabilen arkadaşlara bırakıyorum..

sevgiyer, saygılar...

Sayfa 10/1000 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •