Sayfa 463/534 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513 ... SonSon
Arama sonucu : 4267 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. 6.85 civarı, zamanında kırılmaz diye düşünülen yerlerden bir tanesi.. Bura ve üstünden maliyetlenen dünya kadar ortağımız var.

Bir sonraki maliyetlendirilen yer 8.25 civarı. Bir sonraki 9.2 civarı

Buralar, soyulduğumuz yerler..

ne kadar kastı değil mi? sürer, sürer de keyfi gelince sürecek sanırım.

tahtacımızın "herkesin beklediği anda tahtayı sürmemek" gibi bir huyu var, şovu sevmiyor anlaşılan.

3. Gapli açılış yaptı. Bunu kapatmak zorunda mı her zaman? Genelde kapatti da. Gapli yerlere mutlaka geri döndü. Bir kerede şaşırtsa kaptırıp gitse. Ytd.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Önemli!!!
    "Volkswagen’in Türkiye fabrikası faaliyetlerinin başındaki ismin de Sanayi ve Teknoloji Bakanı*Mustafa Varank*olduğu belirtildi. Varank’ın kısa bir süre içerisinde bu konu hakkında açıklama yapması bekleniyor. Bu açıklama ile birlikte fabrikanın açılış tarihinin ve birçok detayının açıklanması beklentiler arasında yer alıyor."

5.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Önemli!!!
    "Volkswagen’in Türkiye fabrikası faaliyetlerinin başındaki ismin de Sanayi ve Teknoloji Bakanı*Mustafa Varank*olduğu belirtildi. Varank’ın kısa bir süre içerisinde bu konu hakkında açıklama yapması bekleniyor. Bu açıklama ile birlikte fabrikanın açılış tarihinin ve birçok detayının açıklanması beklentiler arasında yer alıyor."
    bakalım detaylarda neler yer alacak....
    ytd

Eksi dahi kapatabilir gibi bir duruşu var bugün.

7.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Eksi dahi kapatabilir gibi bir duruşu var bugün.
    Ilk defa takdir ettim tahtaciyi. Isini duzgun yapti bugun. Gunlukculeri tokatladi.herkes 6.70 gapa odaklandiydi. 6.62deki saatlik gapa gitti

Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Ilk defa takdir ettim tahtaciyi. Isini duzgun yapti bugun. Gunlukculeri tokatladi.herkes 6.70 gapa odaklandiydi. 6.62deki saatlik gapa gitti
    Katılmıyorum. Bir anda 6.95 olan hisse gün içinde yavaş yavaş 6,6'a düşerse bana göre taliplisi çok olur. Bu hissede 2 yıldır yaşadığımız senaryo bu. Eğer yeni bir haber akışı olmazsa ve aynı senaryo uygulanacaksa 2-3 gün boyunca az az düşüş görebiliriz.

Beğenmedim ben bugün alıcı ve satıcı ayrıntılarını.

Hacim yüksekse GAP'ın bir önemi yok bence.

Sayfa 463/534 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •