Sayfa 479/542 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529 ... SonSon
Arama sonucu : 4330 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Zaten bekliyoruz,sorun yok olsada bekleriz pull back halinde biraz büyürüz

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    bugün diğer otomotiv hisseleri de negatif seyir gösterdiğinden, sayın melesav'ın paylaştığı faaliyet sonucunda hayal kırıklığı (sektörün ötv gibi talepleri açısından) ihtimali ağır basıyor düşünceme göre. olsun, ileriki zamanlarda yine ötv indirimi talepleri gündemde olacaktır.

...
    bugünkü otomotivcilerle yapılan görüşme sonrası ticaret bakanı tarafından yapılan açıklamalar aşağıdaki linktedir. aslında net bir olumsuz açıklama görülmüyor, "daralmayı aşmak için birlikte çalışacağız." diyor.

https://www.finansgundem.com/haber/p...iyoruz/1437310

3. VW nin kararını ekim sonu da açıklayacağını söylemesi satış olarak değerlendirildi.Endeks in BDDK nin bankalar için batık kredileri bilançolarında göstermesi gerekir açıklaması ile bozulan endekste önümüzdeki hafta da suriye operasyonu fiyatlanacak gibi duruyor.Benim kanaatim ekim ayında bu olumsuzluklardan sonra yukarı trendin baslayacak.YTD

4. Bence paniğe gerek yok arkadaşlar. Özellikle elinde nakit bulunan arkadaşların 6 ya doğru ya da 6 lira Altına yapacağı hareketlerde çok güzel alım fırsatı olduğunu düşünmelerini isterim. Ytd. Yol uzun arkadaşlar unutmayın. Daha önce de belirttim 7.50 -8.00 arasında kalıcı olursa çok daha yüksek fiyatları göreceğimizi düşünüyorum ytd.

5. dün bir çok hissede aynı şeyi yaptılar .ttaraktör.petkim. örnek ama burda ki satış a normal tahminim bunlar fabrika mevsuzu sıkıntılımı? yoksa her zaman yaptıkları sol cep sag olayımı? o çocuğu her zaman o cocugudur.

bu karanlık oda mevsusunu kaldırsınlar kardeşim ne buya milleti düdüklemek maksat satan yavaşak neden seansta satmaz satacaksa seansta satsın bütün sistem ufak yatırımcıyı ürtmek üzerine kurulmuş. olar ibler

6.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Bundan bahsediyorum iste
    Melesav siz o gün 1592 lot doaşınızın bilginiz haricinde haberiniz olmadan açığa satıldığını söylemiştiniz.

bizler de inanmıştık.

bugün ben portföyümden 95 lot mavi sattım

bana gelen mesaj

Karşılama Mesajınız : unutmam baba hoşgeldin

DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. -**29 numaralı hesabınızdan, takası 24/09/19 tarihinde gerçekleştirilmek üzere 95,0000 adet MAVİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (MAVI.E) - AÇIK pay senedi satılmıştır. 24/09/19 20:33 Bu mesaja dönüş (reply) yapmayınız

yani size gelen mesajla aynı. açık ifadesi burada da geçiyor.
    demek ki doaşlarınızı kimse açığa satmamış. kendiniz satmışsınız.

7.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    Melesav siz o gün 1592 lot doaşınızın bilginiz haricinde haberiniz olmadan açığa satıldığını söylemiştiniz.

bizler de inanmıştık.

bugün ben portföyümden 95 lot mavi sattım

bana gelen mesaj

Karşılama Mesajınız : unutmam baba hoşgeldin

DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. -**29 numaralı hesabınızdan, takası 24/09/19 tarihinde gerçekleştirilmek üzere 95,0000 adet MAVİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (MAVI.E) - AÇIK pay senedi satılmıştır. 24/09/19 20:33 Bu mesaja dönüş (reply) yapmayınız

yani size gelen mesajla aynı. açık ifadesi burada da geçiyor.
    demek ki doaşlarınızı kimse açığa satmamış. kendiniz satmışsınız.
    Benimle derdin ney bilmiyorum.
    1.)Ozellikle soyledim ben doas satmiyorum satmam. Satmadigim halde mesaj gelmesine sasirdigimi belirttim 2)Diger hisselerimde bu sorunla karsilasmadim3) bloke koydurdum artik mesaj gelmiyor 4)doas formunda surekli doasi karalama sebebin nedir?

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu aynı zamanda Doğuş Otomotiv yönetim kurulu başkanı.

VW yatırımı konusunda özellikle "ODD başkanı ve vatandaş olarak cevaplıyorum" diyerek başlamış ve ortaya konuşmuş. Aman ha ser verin sır vermeyin.

https://www.bloomberght.com/oddbilal...-yonde-2233468

Sayfa 479/542 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •