Sayfa 670/733 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720 ... SonSon
Arama sonucu : 5861 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

iran büyük çaplı bir savaşı göze alamaz iç dinamikleri buna hiç müsait değil..bir iki tane önemli petrol tesisi bombalanırsa ekonomisi hepten çöker buda rejimin halk isyanları ile devrilmesi demek..iran hükümeti de bunu göze alamaz...iranın iddia ettiği gibi 80 amerikan askeri öldü söylemi bence gerçekçi değil ,daha çok kendi iç kamuyounu tatmin etme gayreti olarak görünüyor...

abd bir kaç gün önceden zaten iranın füzelerinin hareketlendiğini biliyordu..tüm tesisleri kırmızı alarmda idi...büyük bir ihtimalle buna göre tedbir almışlardır...iran öcümü aldım söylemi biraz gerçekçi görünsün diye amerika tesislerdeki yıkımları vede insan kaybı açıklamalarını basına göstermez iş biter..böylece iran öcünü aldığını söyler ve olay kapanır..

gerçekte ne tesisleri bu kadar hasar görmüştür nede iranın söylediği gibi 80 amerikan askeri ölmüştür..öyle ağır bir kayıp olsaydı zaten amerika anında karşılık verirdi...öyle bir ciddi durum ortada olmadığına inanıyorum..

bir çeşit danışıklı dövüş yapılmıştır diye düşünüyorum..
    ALLAH ım bize adaletinle değil,merhametinle muamale et..bize dünyada ve ahirette güzelikler nasip et
    satacaksan sabah sat , alacaksan akşam al, çıkacaksan cuma çık...

2. Iran attı fuzeleri ve ardından 80 den fazla ABD askeri öldü dedi. Belli ki kendi iç komu oyunun gazını almak...Iran kalleş bir devlet..Mezhepçi musluman katili.. Suriyede Yemende çok müslüman öldürdüler..Iran Kalleş bir devlet görüşme ye davet ettiği Iran KDP liderlerini görüşme masasında Avusturyada öldürdüler işte böyle adi devlet.... Demokrasi, fikir özgürlüğü, olmayan devletlerin canları cehenneme...

3. Bana gorede iran mezhepciligi islamin onune tasiyan,sunnileri katleden bir devlettir,en yakin halepi hatirlayalim tas ustunde tas birakmadilar,k.suleymani bu operasyonda bas roldeydi,
    musluman biri olarak ne iranin kayiplarina uzulurum,nede abd nin,yesinler birbirini,milyonlarca insanin olumune sebep oldular.
    Kafama takilan birseyde abdnin en buyuk ussune her atilan fuze hedefe dusuyor,patroitler nerde,bilerek aktifmi edilmedi,yoksa iskaladimi..

Doas yatirimcilarindan ozur diliyorum siyasete girdik gibi affedin.

y.t.degildir.

4. Sayın forumdaşlar hem İran hem ABD emperyal devletler. Ortadoğuyu bu hale getiren bu iki devlet değil mi?İkisi de ortadoğuya hakim olma mücadelesi veriyor. İran'ın güç kaybetmesi bize yarar. En azından bize karşı yaptırımlar biraz durulur. Buda borsa da ve ekonomide biraz rahatlama imkanı verir bize. Gerçekçi bakmak gerek.
    Y.T.D.

11.3'dan beri ilk defa bugün alımlar iştahlı göründü gözüme. Hacim yine de düşük elbette. Bakalım... Umarım düze çıkarız yavaş yavaş...

Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    11.3'dan beri ilk defa bugün alımlar iştahlı göründü gözüme. Hacim yine de düşük elbette. Bakalım... Umarım düze çıkarız yavaş yavaş...
    bana da öyle görünüyor..
    ALLAH ım bize adaletinle değil,merhametinle muamale et..bize dünyada ve ahirette güzelikler nasip et
    satacaksan sabah sat , alacaksan akşam al, çıkacaksan cuma çık...

Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    WW kararını şubatta verecem demişti,,,toplama devam ediyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    1,693
    bak böyle eleştir anlarım haklısın geçmiş teknolojiden bi nane çıkmaz ama bizim ülkemiz için o teknolojiler olmadığı için olmayan şeyler değerlidir bugun su çıkarma sodaj teknolosi dünya için çooook eski ama bunu bilmeyen afrika için yeni bizden bir çok şirket ve hayırseverler afrikaya su çıkarmya gidiyor yani dünyadaki son teknoloji öyle kolay gelmiyor gelmesini istemeyen çok insan var içerde dışarda

Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    ata abi adamlar 30 seneden beri gökyüzünde ufo gezdiriyor. bende araba işi geçmişte kaldı ufo işine geç, daha da ileri de gelecek
    olan bakire teknolojiyle uğraş diyorum. bizimkiler müslüman, kuran ayetlerini okuyup geçiyor, süleymanın belkisin tahtını anında getirtmesini, kuşla konuşmasını, karıncanın sözünü duyup gülümsemesini okuyor. hiç kafa basmıyor ki. burda bahsedilen teknolojiden bi haber. bu olaylar tahminen 10 bin sene evvel olmuş olaylar. biz neredeyiz. batanlar hangi aşamada imiş. okuyup amin deyip geçmişe bağışlamakla olmuyor bu işler. adamlar herşeyi değerlendiriyor. davul zurna ile hergün araba araba kafam şişti. yapacaksa yapsın. sanki çok mu büyük bir iş.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazıdıklarım ön görülerim arkadaş sohbeti varsayımları gibi farztmek gerekir almak satmak size aittir çünki para sizindir ..

Sayfa 670/733 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •