Sayfa 680/762 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730 ... SonSon
Arama sonucu : 6096 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. sen burdasın bir gözümde burda acaba bunumu alam yoksa polhomu alsam trgyo mu alsam yoksa hepsinimi alam para poğğ gibi ))
    ytd deli saçmasıdır

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    sen burdasın bir gözümde burda acaba bunumu alam yoksa polhomu alsam trgyo mu alsam yoksa hepsinimi alam para poğğ gibi ))
    aman ha poh gibi paran varsa girme kağıda tahtayı bozarsın.acı bize
    BAB-I İHSANINDAN MÜRÜVET EYLE ,BENZETME BİNBİR NESNEYE BENİ.BAKMA İSYANIMA MERHAMET EYLE , ULAŞTIR MENZİLİ ALAY'A BENİ.....'Hayatta hiçbir zaman yalpalamayacaksın, düşüncelerinde bir ileri bir geri adımlar atmayacaksın, her dönemin adamı değil, her dönem ADAM olacaksın...' YATIRIM TAVSİYESİ ASLA DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by KATANA Yazıyı Oku
    aman ha poh gibi paran varsa girme kağıda tahtayı bozarsın.acı bize
    senin canın sağolsun ii girme dedin bende girmem ne yapcennn
    ytd deli saçmasıdır

vayy vayy kekom neşem 10 numara tireleri de verdim deli taylar gibi dolanıyom ne alam diye bu kadar karı ne yapıpta hiçleyem diyeee
    tebrikler dostum...valla karar senin dostum..ben doas ,brisa ve ttraktörü beğeniyorum...ayrıca karsan ve kareli de beğeniyorum...yalnız yüklü girme spek lotları sayıyor...ben hepimize başarılar diliyorum..
    Bırakın doğruları ,gelecek söylesin... Herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin...
    bu gün onların olsun ama uğruna çok çalıştığım gelecek benimdir..Nikola tesla

5. ttrak yakın zamanda 70 gösterir brisa sevemedim speğiniyamyam oğli yamyam karel zaten eski göz ağrımız çıktığımızdan bu yana sağolsun aynı duruyor
    ytd deli saçmasıdır

ttrak yakın zamanda 70 gösterir brisa sevemedim speğiniyamyam oğli yamyam karel zaten eski göz ağrımız çıktığımızdan bu yana sağolsun aynı duruyor
    doğrudur çıktığımızdan beridir karel pek yol alamadı...ama bence yol alacak...güzel bilanço beklentisi var...artık faizler de iyicene düşüyor hisselerin fk değerleri yükselecek...hisseler bu aralar çok güzel primler yapma potansiyeli yakaladılar...
    Bırakın doğruları ,gelecek söylesin... Herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin...

tireye ise en son 1,75-80 aralığında iken yorum yapmıştım...o vakit satış söylentileri vardı...hisse çok sert çıktı...almak da tutmak da cesaret işiydi...tabi ilk söylediğim aralıkta yorum yaptığımda alınabileceğini söylemiştim pek bir risk de görmemiştim...b-g nickli birisi onların topiğinde milletin moralini bozuyordu da size geçirdiler de geçirdiler diyordu..onun yorumlarını görünce kendimi tutamayarak cevaplar yazmıştım...tabi ben o vakit açıkçası almamıştım..

borsada bir şey daha öğrendim hisse ne kadar kötü olursa olsun hikayesi varsa özelikle de satış veya ortaklık hikayesi hisse çok güzel çıkıyor hem de bilançoya da bakmadan..zaman zaman boşuna mı bu kadar temel öğreniyoruz diye aklımdan geçiyor...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tireye ise en son 1,75-80 aralığında iken yorum yapmıştım...o vakit satış söylentileri vardı...hisse çok sert çıktı...almak da tutmak da cesaret işiydi...tabi ilk söylediğim aralıkta yorum yaptığımda alınabileceğini söylemiştim pek bir risk de görmemiştim...b-g nickli birisi onların topiğinde milletin moralini bozuyordu da size geçirdiler de geçirdiler diyordu..onun yorumlarını görünce kendimi tutamayarak cevaplar yazmıştım...tabi ben o vakit açıkçası almamıştım..

borsada bir şey daha öğrendim hisse ne kadar kötü olursa olsun hikayesi varsa özelikle de satış veya ortaklık hikayesi hisse çok güzel çıkıyor hem de bilançoya da bakmadan..zaman zaman boşuna mı bu kadar temel öğreniyoruz diye aklımdan geçiyor...
    kekom 18.11.2019 yazmışım bu yazıyı hala duruyor
    dostum texasradikal hissede en önemli direnç 2.37 ordan sürekli dönüyor aşarsa 2.59 ve 2.80 dirençler yalnız bu sefer dikkatimi birşey çekti eskiler olarak bu hissede bu hacimli barlar ilk defa oluyor teknik olarak ben artık bu hissede sat al yapmıyacağım zamanı kalmadı geldi gibi bana bu seferki maliyet 1,91 hayırlısı olsun seni buralarda görmek bana mutluluk ve güven veriyor kendine ii bak herkese bol kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 680/762 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •