Sayfa 907/909 İlkİlk ... 407807857897905906907908909 SonSon
Arama sonucu : 7270 madde; 7,249 - 7,256 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. DOAS 2 taksit halinde temettü teklifinde bulundu:
    30 nisan - 1,1591TL
    30 kasım - 1,1591TL

Toplam pay başı 2,3182TL, son fiyata göre %6.3.

Daha 1 sene önce 5TL'yi gören hisse 3 TL temettü veriyor. Türkiye'de borsa böyle bir şey. Neler çektirmişti bize.

Bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Daha 1 sene önce 5TL'yi gören hisse 3 TL temettü veriyor. Türkiye'de borsa böyle bir şey. Neler çektirmişti bize.

Bol kazançlar.
    3,86 hatırlıyorum

4. Ne kadar temettu verdigi cok da onemli degil, vermedigini yiyecek degil, kullanarak karliligini artiracaktir. Dogrusu zaten karin hepsini dagitmayip, finansal giderlerini azaltmada kullanmasi. Ama Dogus holdingin nakit ihtiyaci yuzunden bunu gecmis donemlerde cok yapamadi ve karin cogunu veya hepsini temettu olarak dagitti. O yuzden temettu oranini 2.32 TL gibi dusuk tutmasi benim icin olumlu bir surpriz oldu.

En onemli olay hisse basi 4.72 TL gibi tarihi rekor bir kar olmasi, arti elinde 22 milyon her an satilip gelire donusmesi muhtemel DOAS hissesi var, biz ortaklara ait.

5.  Alıntı Originally Posted by Wise_Man Yazıyı Oku
    Ne kadar temettu verdigi cok da onemli degil, vermedigini yiyecek degil, kullanarak karliligini artiracaktir. Dogrusu zaten karin hepsini dagitmayip, finansal giderlerini azaltmada kullanmasi. Ama Dogus holdingin nakit ihtiyaci yuzunden bunu gecmis donemlerde cok yapamadi ve karin cogunu veya hepsini temettu olarak dagitti. O yuzden temettu oranini 2.32 TL gibi dusuk tutmasi benim icin olumlu bir surpriz oldu.

En onemli olay hisse basi 4.72 TL gibi tarihi rekor bir kar olmasi, arti elinde 22 milyon her an satilip gelire donusmesi muhtemel DOAS hissesi var, biz ortaklara ait.
    Bırakın bu işleri yarın açılışta görürsünüz en yüksek hisse başına fiyatı. Burda önemli olan son çeyrek beklentisi neydi ne geldi. Yatırım tavsiyesi değildir. Boş kafamdan çıkan seslerdir

6. 4.80lerden giremedim 5.20 den girebildim diye de kendime kızmıştım, halen kızgınım

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Azeri Yazıyı Oku
    Bırakın bu işleri yarın açılışta görürsünüz en yüksek hisse başına fiyatı. Burda önemli olan son çeyrek beklentisi neydi ne geldi. Yatırım tavsiyesi değildir. Boş kafamdan çıkan seslerdir
    Bu da bir gorus acisi tabii. Sizce hisse fiyati o bahsettiginiz beklentiyi zaten fiyatlamis miydi? Fiyatlamisti diyorsaniz haklisiniz.

8. Aralık ayı sonunda Holding'e ait %11 oranında VDF Servis hissesini 101 Milyona satın almıştı şirket.

Bunu bilançoda nerede görebiliyoruz? Bu işlem olmasaydı Q4 karı 400 Mio olacaktı diyebilir miyiz?

Sayfa 907/909 İlkİlk ... 407807857897905906907908909 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •