Sayfa 10/235 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1876 madde; 73 - 80 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. herzaman beddua olmaz teşekkürler spekkk

2. Her hafta bir bebek çıkartıp cami avlusuna bırakıyor .

Dikkatli olun oyuna gelmeyin.

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Her hafta bir bebek çıkartıp cami avlusuna bırakıyor .

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Her hafta bir bebek çıkartıp cami avlusuna bırakıyor .

Şu sahipsiz bebekleri bırde bız bulabılsek alıp besleyip buyutecez, bizim bulduğumuz bebekler tezkeresini almış evlilik çağına gelmiş oluyor genelde buda bize pahalıya patlıyor malesef...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Hubvc guzellemesi yapıyor. Yok şöyle sirketmis ,yok böyle sirketmis .

Ulan bu kadar değerli şirket de Gedik yatırım neden bu hisselerini satip duruyor.Hubvc nin sahibi cuma gunu 245 bin lot 3.78 e kadar satis yapmis .Gedik yatırım holding neden satıyor bu hisselerini?

Takipcilerden biri de "Hocam madem böyle güzel bu şirket neden patron hisselerini satip duruyor. Hayırsever mi bu? demiyor.Eeee böyle takipciye de bu hisseleri geçirmemek olmaz .

Böyle takipciler olmazsa bu twitter fenomenleri nasıl gecinecek?

6. 20.09.2019 Kap haberi;Gedik yatırım menkul değerler A.ş. den açıklama :

20.09.2019 tarihinde 3.45-3.78 aralığından 235.000 lot tarafimizdan hisse satisi gerçekleştirilmiştir .Paylarimiz %14.74 ten % 13.57 ye düşmüştür.

7. Bu kadar küçük ve sığ bir hisse çok takipcili kişi tarafından alım yönünde tavsiye edilirse ky o hisseye akın eder.

3 kuslu site fenomeni aynı anda yazdı ve hisse cuma günü tavanı görüp 3.71 den kapattı.Gedik yatırım menkul değerler de 235 bin lot satmış ne hikmetse dün.Üstelik 3.45 -3.78 aralığında .

Helal olsun bu adamlara .Yaptıkları işin hakkını veriyorlar.

8. Bu hisse burda kalmaz, kalamaz kalmamalı, logo 5 tl iken bu hisse burda kalmaz kalamaz kalmamalı diye yazdıgımda bir sürü laf yedim Aradan bir yıl geçti hisse 50 ti oldu ve bana laf söyleyenler hisse250 olacak diye nara atmaya başladı. Bu hisse trade hissesi degil sana lazım olmayan para ile al unut ve portföy sahibi ol, yapay zekada en büyük fovori, inceleyin çok çok iyi yerlere gelecek, kimsenin lafına inanmayın kendiniz araştırın kafanıza yatarsa alın, ama yatmazsa yüzlerce hisse var

Sayfa 10/235 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •