Sayfa 100/235 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 793 - 800 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hoş geldiniz siz olmadan olmuyor ağalar burası. Çok bekletmeyin. Hangi komşu köyde ağamız
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Benim cezanın sebebi ormanlık alanda mangal yakmak, Derin YAMAN AĞAM in reklamını yapmak ,alıp sattığım hisseleri yazmak ve chat tarzı muhabbet etmek ��������

Ama bu şekilde iyi oluyordu.Yahu bu Hatip Agami tanıdığım günden beri hergun para kazandım.Beraber ceza arkadaşlığı yaptığım için gurur duyuyorum .
    Hatip Ağam komşu koydesin. Burayi okuduğunu biliyorum.Selam olsun sana .Sen de komşu köyden selam gönder yarın bana .Hubvc sayfasından gönder HatipAğam
    JKM-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aleykum selam Hatip Ağam. INletiyorsun komşu köyü. 3 yılda tek rakibimiz qnbfl diyorsun .Tamam Hatip Ağam inşallah

3. Gedık tekrardan alıyor... Dun verdiklerini daha yukarıdan alıyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Hay maşallah gedik kendisi de her gün %10-15 gidiyor
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Gedık tekrardan alıyor... Dun verdiklerini daha yukarıdan alıyor...

5. Hatip Ağam komşu köyde şunu yazdı az once;"Bir zamanlar CukurovaHUBVC 2 bin piyasa değeri yaklaşık 100 milyon dolar .Belki de 2-3 yılda unicorn olma yolunda hızla ilerleyen zeplin veya paymes teki Hubvc nin payı bile belki de şu anki hubvc nin piyasa değeri olan 100 milyon dolardan daha fazla olacak"

Vay be .Elimizdeki Bir zamanlar CukurovaHUBVC 2 gerçekten bir hazine .Sagolasin Hatip Ağam ,Sagolasin Demir YAMAN AĞAM.

6.  Alıntı Originally Posted by legend57 Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz siz olmadan olmuyor ağalar burası. Çok bekletmeyin. Hangi komşu köyde ağamız

Hosbuldum Demir Yaman Ağam. In....ting. com. Inşallah yazdım diye ceza yemem .

7. Nerde ula o kendine ve memlekete bi moka faydası olmayıp millete akıl veren satın kaçın diyen hanzolar.

Bir çıksınlar korkmasınlar birşey yapmıycaz hahahaha
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. Komşu köyde Hatip Agama burda misin Hatip Ağa dediler .O da "Zabaha kadar burdayik "dedi.

https://youtu.be/sTFM4dgZqfk

Sayfa 100/235 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •