Sayfa 103/235 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 817 - 824 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hatip Ağa yi komşu koydede fislemisler .10 yazımdan biri çıkıyor diyor.Her yazında roket ,uçak emojisi kullanıyorsun Hatip Ağam dakika başı yazdığın için gazlıyorsun diye şikayet ediliyorsun.Bu yüzden mimlemis seni yönetim.

Halbuki sen 14 tlden beri tek rakibimiz qnbfl diyorsun 3 yıl vadede.Ben şehidin buna.

Hatta DERINHISSE Demir YAMAN AĞAM 300 tl fiyat hedefin için twitter da seni uyarmıştı. Birçok kişi de yorum yazmıştı .

Neyse Hatip Ağam 29 ocakta hissenette yazmaya devam edeceksin .Burada daha dikkatli yazılar yazalım da zırt pırt ceza almayalım .29 ocağa kadar ben de ceza almazsak tabii ki

2. Hay maşallah inşallah ben de bol bol halay çekerim. Bol halaylı günlerimiz olsun inşallah
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Teeyyyyyy,teeeeeyyyyy,teeeeeyyyy.
    Gördün mu Demir Yaman Ağam .Hatip Ağa ile tanisali 20 gün oldu .Halay delisi oldum balat ve hubvc sayesinde.

Unicorn diyor Adam .

DERINHISSE Derin YAMAN AĞAM Allah razı olsun ikinizden de .
    JKM-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hubvc ailesine selam, yola devam, kolay gelsin ortaklar 👏👏👏👏👏

4. Fazla da gaza gelmemek lazım, 300 tl 500 tl falan, alan alsın satan satsın fıyat vermek doğru değil... Piyasada ne olacağı belli olmaz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Oduk vallah hende nasil halay uzmanı olduk ağalara selam
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Teeyyyyyy,teeeeeyyyyy,teeeeeyyyy.
    Gördün mu Demir Yaman Ağam .Hatip Ağa ile tanisali 20 gün oldu .Halay delisi oldum balat ve hubvc sayesinde.

Unicorn diyor Adam .

DERINHISSE Derin YAMAN AĞAM Allah razı olsun ikinizden de .
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Fazla da gaza gelmemek lazım, 300 tl 500 tl falan, alan alsın satan satsın fıyat vermek doğru değil... Piyasada ne olacağı belli olmaz...
    Faso Ağam 3 yil vadede 200-300 olabilir demişti Hatip Ağa .DERINHISSE Derin YAMAN AĞAM da "Bir daha fiyat hedefi yazmayın benim sayfmda. Bir daha uyarmam " demişti.

Hatip Ağanın büyük rakamlı hedefi için vadesi 3 yıl idi benim bildiğim Faso Ağam

7. Gaffur doğrudur da bak balat kaç gündür taban yiyor oradada böyle gazlamalar vardı, bunlara inanıp yukarıdan alan ne yapacak.. O yuzden inandığın fiyat varsa sende kalması doğru olur beklersin sessizce.. Ha uzun vadede ıyı olabilir ama kısada gelebilecek geri çekilmeler insanları etkileyebilir... O yuzden fiyat vermek herzaman sıkıntı olmuştur...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Kısa vadede düşünenler bugünlerde tek fiyat gelebilir .Hatip Ağa da yazdı bunu .Kesin tek fiyat gelecek diye birşey yok.Böyle bir beklenti yok .Ama belli mi olur?Reysas dün 2 devre kesti tek fiyata geçmedi .Biz bugün 1 devre kestik.Bence tek fiyat gelmez bugün .

Kısa vade düşünenler canınız yanabilir. Ben ve Hatip Ağa ve DERIN YAMAN AĞAM i sevenler 36 ay vadede bekliyoruz .

Buradan uyarıyorum.Kisacilar ona göre davransın.

Isteyen alır isteyen satar.Herkesin kararı kendine .

Sayfa 103/235 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •