Sayfa 104/235 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 825 - 832 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Biz o gemiyi yaktık belkide içinde bizde yandık ama yaktık.Nokta!

2. Selam olsun sayın Derinhisse ye,Hatip ağaya,kwona ve bütün ağalara

3. Biz burada yatirimciyiz .Alsatci değiliz .Benim nickim alyatci idi ama Hatip Agami taniyincaya kadar daldan dala atlayan biriydim.Ama onun sayesinde yatirimciligi öğrendim.Derin YAMAN AĞAM a kuşku ile bakardım ama artık onun nasıl bir ky dostu olduğunu öğrendim.

Bu iki güzide insan sayesinde 3 yıllık vadede hubvc yatırımcısı oldum. Elbetteki inişler çıkışlar olacak ama potansiyel li Hisseler de alsat yapmak hep lot azaltır yatırımcıya .

Uzun vadeli düşünenler için sıkıntı yok.Kısa vadeli düşünenler hesabını iyi yapsın.

Herkesin kararı kendine .

4.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Selam olsun sayın Derinhisse ye,Hatip ağaya,kwona ve bütün ağalara
    Aleykum selam Ofli Ağam .

5. Dayan hubvc m dayan.36 aşağısına salma .

6. Şu fiyattdan korkmadan alana helal olsun.1.80 lerden 37 ler 20 kat ne demek ya.Uzun vadede olsa sıkıntı olmaz derdim.Ama kısa vadede bu kadar fiyata çıkmasına şaşkınım.Şirket salak mı düşük fiyatlardan halka arz etsin.Kafam almıyor beklentili olabilir ama şu anda benim gözümde pimi çekilmiş bomba gibi geliyor.Belkide dahada ileri gidecek tahta sahibi bilir ama bu fiyatlardan alsam uyku tutmaz dı beni.Kötülemek için yazmadım sadece ilgimi çekti ayrıca twıtterlerden hala tavsiye edilmesine şaşırıyorm.Umarım herkes istediğini alır...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

7. Gedık 47 bın lot almış, yarın satacagı kesin ama kaçtan satacak bakalım... Malıyetı 34.30 gozukuyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Şu fiyattdan korkmadan alana helal olsun.1.80 lerden 37 ler 20 kat ne demek ya.Uzun vadede olsa sıkıntı olmaz derdim.Ama kısa vadede bu kadar fiyata çıkmasına şaşkınım.Şirket salak mı düşük fiyatlardan halka arz etsin.Kafam almıyor beklentili olabilir ama şu anda benim gözümde pimi çekilmiş bomba gibi geliyor.Belkide dahada ileri gidecek tahta sahibi bilir ama bu fiyatlardan alsam uyku tutmaz dı beni.Kötülemek için yazmadım sadece ilgimi çekti ayrıca twıtterlerden hala tavsiye edilmesine şaşırıyorm.Umarım herkes istediğini alır...
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Gedık 47 bın lot almış, yarın satacagı kesin ama kaçtan satacak bakalım... Malıyetı 34.30 gozukuyor..
    Aaaaaaah ,ah Derin YAMAN AĞAM (derinhisse)
    Aaaaaaah ,ah Hatip Ağam.

Siz bunu unicorn la anlattınız,teknoloji ile anlattinuz,start up larla anlattiniz .Siz Bir zamanlar Çukurova Hubvc 2 yi yapay zeka,paymes ,Zeplin gibi 83 adet start upla anlattiniz .

https://youtu.be/5WveHLTjvQI

Agalarim espri anlayisiniza siginiyorum. Aman ha yanlış anlamayinuz .

Sayfa 104/235 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •